Katarzyna Sieradzińska

Katarzyna Sieradzińska Starszy specjalista
ds. szkoleń,
GoWork.pl

Temat: Konsultant z językiem niemieckim Warszawa

Obrazek

Firma GoWork.pl poszukuje osoby na stanowisko:

KONSULTANT Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- kontakt z klientem niemieckojęzycznym
- przygotowywanie ofert i umów
- koordynacja procesem zatrudnienia

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (licencjat lub osoba w trakcie studiów)
- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- znajomość obsługi klienta
- dobra organizacja pracy
- znajomość obsługi komputera
- komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- mile widziana znajomość zasad funkcjonowania firmy rekrutacyjnej
- sumienność, uczciwość, otwartość i umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy administracyjnej lub dziale obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- atrakcyjny program szkoleń
- motywacyjny system wynagrodzeń
- stabilne warunki zatrudnienia
- ciekawą pracę w przyjaznym, młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim i niemieckim na adres katarzyna.sieradzinska@gowork.pl z dopiskiem: konsultant/niemiecki

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GoWork.pl dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".