Piotr A Kalinowski

Piotr A Kalinowski agroturystyka
artystyczna

Temat: DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Witam serdecznie,
Poszukujemy osoby na stanowisko w Warszawie :
Przedstawiciel Finansowo – Ubezpieczeniowy Allianz

Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie planów oszczędnościowych i przygotowanie propozycji zabezpieczeń przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych. Pośredniczyć będzie w zawieraniu nowych umów i odpowiadać za profesjonalną obsługę posprzedażową.

Wymagania:
• Inteligencja - błyskotliwość
• Umiejętność nawiązywania kontaktów,
• Wysoka kultura osobista,
• Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,

Oferujemy:
• Współpracę z jedną z najbardziej efektywnych firm sektora finansowego w Polsce.
* Rozwój zawodowy i osobisty, a dla najlepszych karierę menadżerską*
atrakcyjny system wynagradzania, * dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 6 miesiącach pracy, * stałą pomoc i współpracę z Kierownikami Sprzedaży, * program bezpłatnych szkoleń, * jasno określoną ścieżkę kariery, * współpracę w oparciu o umowę agencyjną
Jeśli oferta jest interesująca proszę o przesłanie swojego CV
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 602180044
Pozdrawiam
Piotr A. Kalinowski