konto usunięte

Temat: co to za licho????

ogłoszenie na najbardziej szanowanym portalu pracy...

Nasza firma zajmuje sie wyslaniem i przesylaniem dalej prezentow z programow lojalnosciowych.
Zawsze placimy na czas!
Osoba do odbierania i wysyłania paczek
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: do 2 tys. zł
Opis stanowiska:

Ptrzebujemy osob ktore beda zajmowały sie wysylaniem oraz przekazywaniem paczek z programow lojalnosciowych. Praca jest banalnie prosta:

* Podajesz nam swoj adres.
* My wysylamy do Ciebie paczke.
* Po odebraniu paczki piszesz do nas co sie w niej znajduje.
* Dostajesz wplate na konto (100zl + koszty wysylki)
* Wysylasz paczke.

Wymagania:

* Do tej pracy nie jest potrzebne jakies specjalne wyksztalcenie.
* Osobo powinna miec duzo wolnego czasu.

Oferujemy:

* Wynagrodzenie wysylamy na konto. 100zl + koszty wysylki za kazda odebrana paczke.
* Wysylamy do od 3 do 5 paczek w tygodniu.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.
Kamil S.

Kamil S. Kierownik

Nowy pomysł antyterrorystyczny, sprawdzanie czy to nie bomba, wąglik lub inne cholerstwo, tani koszt super sprawa:))))))))))))))))))))))) ma nasz rząd łeb to łatania dziury w budżecie :))))))))

Bartuś, to jeszcze nic...
jest ogłoszenie bez branży nic... total żadnych info

Jeśli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania, przekaż nam swoje CV.

W związku bardzo dynamicznym rozwojem firmy oraz rozbudowywaniem struktur sprzedaży, zgodnie z realizacją założonych celów biznesowych, uruchamiamy nowe projekty rekrutacyjne.
Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:
Menedżer Sprzedaży
Miejsce pracy: Radom
Numer referencyjny: KDH/12
Oferujemy:
- Stałe wynagrodzenie podstawowe + miesięczne premie (uzależnione od wyników pracy),
- Dowolną formę zatrudnienia,
- Pakiet profesjonalnych szkoleń,
- Realną możliwość kreowania polityki sprzedażowej firmy,
- Współudział i odpowiedzialność za tworzenie zespołu sprzedaży,
- Niezbędne do pracy narzędzia,
Warunek: możliwość użytkowania samochodu prywatnego do celów służbowych – zwrócimy Ci koszty za użytkowanie

Oferty zawierające CV z klauzulą oraz listem motywacyjnym i zaznaczonym stanowiskiem należy składać klikając przycisk APLIKUJ poniżej ogłoszenia

Wyślij zaproszenie do