Sandra Michalczuk

Sandra Michalczuk Recruitment
Consultant

Temat: Konsultant ds. Sprzedaży

CRAFTS Agencja Zatrudnienia (nr wpisu: 11153) dla swojego kontrahenta, firmy prowadzącej kampanie sprzedażowe w segmencie B2B i B2C dla partnerów, będących liderami w branży kosmetycznej i farmaceutycznej w Europie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży

Jakie będą Twoje zadania?

Będziesz odpowiedzialny za realizację projektów sprzedażowych dla firm, będących liderami w branży kosmetycznej i suplementów diety oraz za obsługę klienta zgodnie ze standardami firmy. Twoim zadaniem będzie dobór produktów i przygotowywanie ofert specjalnych, a także sprzedaż ich drogą telefoniczną i e-mailową w języku obcym.

Czego potrzebujesz, aby odnieść sukces?

Podstawą sprawnej sprzedaży jest znajomość języka obcego na poziomie min. C1 oraz komunikatywna znajomość języka polskiego. Oczekujemy od Ciebie chęci rozwoju umiejętności sprzedażowych i pozytywnego nastawienia. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy Ci:

Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie postawowe plus premię sprzedażową - premia naliczana jest od pierwszego sprzedanego produktu, doceniamy Twoją efektywność, a nie target. Pracę od poniedziałku do piątku w nowoczesnym biurze w sercu Warszawy. Dostęp do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej. Szkolenia produktowe i z kompetencji miękkich, a także możliwość rozwoju w strukturach firmy.

konto usunięte

Witam. Proszę o szczegóły.
Pozdrawiam Ewelina Giza

Wyślij zaproszenie do