konto usunięte

Temat: POSZUKIWANY PROGRAMISTA PHP - WROCłAW / ilość miejsc- 3

Rising Sun Technologies - Lokalizacja: Wrocław ; Ilość pracowników: 26 - http://rst.com.pl

Przedsiębiortwo Rising Sun Technologies tworzy rozwiązania informatyczne dla branży ciepłowniczej, logistycznej oraz turystyki. W chwili obecnej obsługuje 70.000 klientów na terenie całej Europy.

Opis stanowiska pracy

Programista zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za tworzenie i rozwijanie aplikacji internetowych oraz kontakt z klientem zdalnie.

Premie, dodatki: istnieją

Wymagania

- zaangażowanie i chęć do pracy, komunikatywność,
- odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
- bardzo dobra znajomość: mySQL,
- bardzo dobra znajomość języków skryptowych PHP, JS (w tym Ajax)
- znajomość architektury aplikacji WWW,
- znajomość szablonów PHP,
- umiejętność korzystania z narzędzi do wersjonowania (CVS),
- język angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Mile widziane

- pozytywne nastawienie do pracy i ludzi
- komunikatywność

Dodatkowa informacja

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie
Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki
Gotowość do podróżowania: Wysoka
Miejsce zamieszkania: Polska
Pozwolenie na pracę: Polska