konto usunięte

Temat: Oferta pracy z językiem czeskim w Gdyni

Poszukuję osoby do pracy na stanowisku księgowej/księgowego ds. nalezności ( ale też zobowiązań) z językiem czeskim do firmy mieszczącej się w centrum Gdyni.

Pozwolę sobie przedstawić szczegóły oferty:

Kluczowe obowiązki:
• Księgowanie i alokacja płatności otrzymanych od klientów
• Tworzenie standardowych faktur i not kredytowych
• Wystawianie i wysyłanie faktur do klientów
• Przetwarzanie wewnętrznych dokumentów
• Analiza i rozwiązywanie rozbieżności w obrębie płatności
• Utrzymywanie i budowanie dobrych relacji z klientem
• Udział w projektach związanych z przenoszeniem procesów

Profil:
• Posiadają min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Ukończyły studia o kierunku finansowym lub księgowym – dodatkowy atut
• Znają język czeski na poziomie min. B2
• Posługują się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
• Posiadają bardo dobre umiejętności analityczne
• Mają dobrą znajomość programu Excel
• Potrafią pracować w dynamicznym otoczeniu, stawiać sobie priorytety i zarządzać swoim czasem
• Świetnie czują się pracując w zespole

Benefity:
• Świetne biuro (3 km od morza i blisko stacji SKM Redłowo)
• Praca dla globalnej firmy
• Szeroki zakres opcji rozwoju i szkoleń
• Codzienny kontakt ze środowiskiem międzynarodowym
• Umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym 6 miesięcy)
• Atrakcyjny system premiowania wydajności
• Dodatkowe benefitu (do wyboru są różne opcje: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, kupony na paliwo, bilety do kina, kupony do różnych sklepów itp.)
• Przyjazna atmosfera
• Owocowe poniedziałki na rozpoczęcie tygodnia z energią

Pozdrawiam
Katarzyna Sokal