Beata Niedziela

Beata Niedziela Project Manager

Temat: Seminarium PMI Oddział Warszawa - 18.05.2016 - „Relacje...

18 maja 2016 roku w Szkole Głównej Handlowej, w budynku G (ul. Niepodległości 162), aula VII, w godzinach 18:00 - 20:00, odbędzie się kolejne seminarium Oddziału Warszawskiego. Tematem tego seminarium będzie:

„Relacje między ludźmi, a skuteczność zespołu projektowego”

Opis wystąpienia:

Relacje w zespole to bardzo ważny aspekt, decydujący o jego efektywności i skuteczności. Bardzo istotna jest rola kierownika projektu, który musi jednocześnie wspierać zespół i wymagać od niego określonych wyników. Jako lider powinien wspierać swoje działania zasadami, które są jasno określone i znane całemu zespołowi.
Często zapomina się, że zespół składa się ze zróżnicowanych osób, które przeżywają różnorodne emocje zarówno te pozytywne jak i destrukcyjne. Nie pozostaje to bez wpływu na prace zespołową. Nie lada sztuką jest umieć tym zarządzać, co najczęściej spoczywa na barkach kierownika projektu.
Dlatego też podczas spotkania otrzymają Państwo praktyczne wskazówki jak zarządzać zespołami, jak być sprawnym liderem, jak radzić sobie z emocjami w zespole. Otrzymają też Państwo narzędzia, które pomogą rozwijać zespoły, a także takie dzięki którym będą mogli Państwo pracować nad swoim rozwojem osobistym i zawodowym.

Krzysztof Paliwoda

Trener interdyscyplinarny EQF VII, konsultant z zakresu zarządzania personelem, mentor rozwoju osobisto-zawodowego, superwizor metodyki nauczania dorosłych. Specjalista z zakresu zarządzania opartego na modelach projektowych w zarządzaniu zmianą, powiązanych z modelami zrównoważnego rozwoju osobisto-zawodowego. Zrealizował blisko 1000 szkoleń i treningów (ca. 8 tysięcy godzin).
Uczestniczył w super-wizji i certyfikacji 125 młodszych trenerów. Prowadzi indywidualny coaching oparty na analizie transakcyjnej i terapii Gestalt. Założyciel jednej z pierwszych w Polsce Szkoły Trenerów i Konsultantów (STiK, 1995r.). Obecnie Szkoła specjalizuje się w rozwoju osobistym i zawodowym. Autor itwórca metodologii i metodyki mierzenia własnych osiągnięć zawodowych i osobistych, opartej na Macierzy Rozwoju Personalnego (MRP). Opracował metodykę analizy zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie z wykorzystaniem analizy transakcyjnej i metodyki zarządzania projektowego. Dawniej członek zarządów i rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz wykładowca akademicki. Dyrektor Szkoły Trenerów i Konsultantów. Z wykształcenia: ekonomista – UMCS w Lublinie, socjolog – Uniwersytet Warszawski, obronił doktorat z zarządzania zasobami ludzkimi – Europejska Wyższa Szkoła Ekonomiczna Freie Universitet Berlin. Uzyskał Certyfikat coach’a International Coaching Community (ICC), Trenera interdyscyplinarnego BDP oraz superwizora, Trenera - NLP i Terapii Gestalt. Podstawowe zainteresowania badawcze koncentrują się na wykorzystywaniu wiedzy z psychologii społecznej i socjologii, do zrozumienia i prawidłowego rozróżniania tego co jest od nas zależne i niezależne. Ulubione i najczęściej prowadzone szkolenia – treningi, w których się specjalizuje to: zrównoważone zarządzanie zmianą w rozwoju osobistym i zawodowym, komunikacja werbalna i niewerbalna oraz zarządzanie zasobami ludzkimi oparte na zarządzaniu projektowym. Najważniejszy od 5 lat realizowany projekt to – Rozwój osobisty podstawą rozwoju zawodowego. Główny cel pracy – przekazać wiedzę z zakresu rozwoju osobistego następnemu pokoleniu.

PDU

Seminarium uprawnia do rejestracji 2 PDU dla osób posiadających certyfikat PMP. Seminarium jest bezpłatne dla Członków Stowarzyszenia PMI PC. Goście są mile widziani.

Opłaty

Warunkiem wstępu będzie przedstawienie potwierdzenia uiszczenia opłaty w wysokości 50,- PLN na rachunek PMI (numer rachunku 36 1030 0019 0109 8534 0000 7299). Opłaty za uczestnictwo można dokonać również przed seminarium.

Więcej informacji na stronie

http://pmi.org.pl/pmi/oddzialy/warszawa/ w kalendarium wydarzeń.