Dorota Rogoz

Dorota Rogoz Specjalista ds. kadr
i płac, PROFES

Temat: praca we Wrocławiu dla: Asystent Menedżera Projektu

Asystent Menedżera Projektu

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania do realizacji:

Bieżąca pomoc w zakresie organizacji Projektu
Wsparcie zespołu Menedżera Projektu w realizacji kompleksowych Projektów.
Współpraca z przedstawicielami ośrodków szkoleniowych-monitoring stopnia realizacji zawartych z ośrodkami umów
Kontakt z przedstawicielami Klienta w zakresie ustaleń dotyczących organizacji szkoleń
Przygotowanie i kontrola dokumentów związanych z prowadzonym projektem (wg standardów opracowanych na potrzeby realizacji projektów komercyjnych i EFS)
Analizy statystyczne dotyczące ilości uczestników biorących udział w projekcie
Współpraca z zespołem trenerów i konsultantów w procesie przygotowania logistyki szkoleń
Nastawienie na ciągłe doskonalenie pracy własnej i wsparcie innych członków zespołu Menedżera Projektu
Nasze oczekiwania:

Praktyczna umiejętności pracy w środowisku Windows - zwłaszcza znajomość programów Excel, Word, Powerpoint, Outlook itp.
Dobra znajomość j. angielskiego na poziomie Intermediate
Zdolności analityczne
Nastawienie na współpracę w zespole
Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań pojawiających się problemów
Komunikatywność
Umiejętność planowania działań - ustalania priorytetów
Samodzielność i zaangażowanie
Dokładność, cierpliwość i skrupulatność
Wysoka kultura osobista
Czynne prawo jazdy
Oferujemy:

Możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych kompleksowych projektów, również międzynarodowych
Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
Możliwość rozwoju i kontynuowania kariery zawodowej w ramach firmy
CV i List motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
kariera@profes.com.pl
PROFES ul. Koreańska 13, 52-121 Wrocław tel./fax 71 341 29 51
(z dopiskiem Asystent Menedżera Projektu w tytule maila)

Prosimy o zamieszczenie w liście klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz.883)"
Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.