Temat: Zatrudnimy pracownika do obsługi klienta - praca z domu!

Nasza Firma zajmuje się wynajmem mieszkań dla monterów w Niemczech.

Aby wzmocnić nasz zespół, szukamy od zaraz pracownika do obsługi klienta

Główne zadania:

- pielęgnowanie i wzmacnianie relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
- przyjmowanie połączeń telefonicznych
- korespondencja - opracowywanie ofert
- fakturowanie
- ogólna organizacja biura

Oczekujemy:

- samodzielnego i sumiennego sposobu pracy
- niezawodności i zaangażowania
- wyraźnej orientacji na klienta
- gotowość do nauki i pracy zespołowej
- wysokiej kultury osobistej
- bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie
- bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

- Międzynarodowe środowisko pracy / praca dla niemieckiej firmy
- dobrą atmosferę pracy
- dobre wynagrodzenie
- prace w domu (Home Office)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji z doświadczeniem zawodowym w języku niemieckim z numerem telefonu.