Natalia Ośmiałowska

Natalia Ośmiałowska Specjalista ds.
marketingu, Dansport

Temat: PRACA! Sklep Biegacza: KIEROWNIK SKLEPU WE WROCŁAWIU

KIEROWNIK SKLEPU WE WROCŁAWIU

Miasto: Wrocław

Stanowisko: Kierownik Sklepu

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Sklepu we Wrocławiu.

Nie potrafisz wytrzymać dnia bez biegania?
Wiedzę biegową masz w małym palcu (stopy)?
Chętnie dzielisz się zdobytym doświadczeniem biegowym?
Jeśli do tego masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem, to szukamy właśnie Ciebie do naszego sklepu we Wrocławiu.

Opis stanowiska pracy:

- zarządzenie podległym zespołem,
- rekrutacja i selekcja pracowników,
- analiza wyników oraz raportowanie pracy podległego zespołu,
- dbałość o wystrój i dekorację sklepu,
- kontrola stanów magazynowych sklepu,
- szkolenie i rozwój kompetencji sprzedażowych podległego zespołu,
- odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych,
- szkolenie produktowo – technologiczne nowych pracowników.

Oczekujemy:

- zorientowania na wynik sprzedażowy oraz wysoki poziom obsługi Klienta,
- stałego samokształcenia/śledzenia rynku biegowego, nowinek technologicznych itp.
- doświadczenia w handlu - min. 3 lata,
- doświadczenia w zarządzaniu zespołem min 1 rok,
- dobrej znajomości pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
- zdolności analitycznego myślenia,
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- wysokiego poczucia odpowiedzialności,
- umiejętności skutecznej komunikacji,
- rzetelności i uczciwości,
- znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym
- dyspozycyjności oraz gotowości do odbycia kilkutygodniowego szkolenia poza miejscem zamieszkania.

Oferujemy:

- pracę u lidera w swojej branży,
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy..

Idealny kandydat powinien:

- traktować bieganie, jako preferowaną formę aktywności fizycznej,
- posiadać doświadczenie w redagowaniu tekstów,
- móc pochwalić się uczestnictwem w biegach ulicznych,
- wykazywać się komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o wysyłanie CV wraz listem motywacyjnym na adres:
rekrutacja@sklepbiegacza.pl wpisując w temacie maila nazwę stanowiska i miasto.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".