Anna S.

Anna S. Strony internetowe i
projekty graficzne

Temat: Poszukiwany specjalista ds reklamy internetowej - Warszawa

IT European Group - młoda firma z sektora IT - właściciel portalu o tematyce podróżniczo-lifestylowej, zatrudni:
Specjalistę ds sprzedaży reklamy internetowej

Opis stanowiska:
Na proponowanym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż powierzchni reklamowych na stronach internetowych związanych z branżą turystyczną i podróżniczą.

Wymagania:
− wykształcenie wyższe;
− minimum roczne doświadczenie w sprzedaży reklam internetowych;
− doświadczenie w planowaniu i tworzeniu kampanii reklamowych w serwisach i sieciach reklamowych;
− doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów i opiece nad stałymi;
− znajomość narzędzi analitycznych stosowanych na rynku reklamy internetowej (w tym: Google Analytics);
− wysoka motywacja do pracy;
− realizacja zaplanowanego budżetu sprzedażowego;
− przygotowywanie prezentacji i ofert sprzedażowych;
− bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny), znajomość dodatkowego języka mile widziana;
− samodzielność i dobra organizacja pracy;
− umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
− zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz system prowizyjny
− dobrą atmosferę pracy
− ciekawe, zróżnicowane zadania
− niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
− możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 29.02.2016.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Link do ogłoszenia na GL: @http://www.goldenline.pl/praca/oferta/specjalista-ds-s...