Temat: Praca w Poznaniu przy Letniej Szkole Języka i Kultury...

Poszukuję do pracy przy Letniej Szkole Języka i Kultury Polskiej UAM (3-21 sierpnia):

1) pilota/ pilotki

zakres obowiązków:
- opieka nad około 20-30-osobową grupą zagranicznych studentów Szkoły Letniej

wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- znajomość języka niemieckiego/francuskiego/włoskiego mile widziana
- bardzo dobra organizacja
- dobra komunikacja, umiejętność funkcjonowania w środowisku międzynarodowym

Osoba będzie mieszkać w jednoosobowym pokoju w akademiku Jowita i ma zapewnione pełne wyżywienie.
Forma zatrudnienia: umowa cywilnoprawna;

2) wolontariuszy do pomocy organizacyjnej

3) wolontariuszy do prowadzenia dodatkowych popołudniowych warsztatów (np. ze słownictwa, konkretnych zagadnień gramatycznych, z wymowy itd.)
- studenci lub absolwenci filologii polskiej lub innej filologii zaintersowani glottodydaktyką;
- studenci lub absolwenci studiów podyplomowych z zakresu glottodydaktyki;

Zainteresowane osoby proszę o kontakt emailowy: szkola@amu.edu.pl