Anna Lechowicz

Anna Lechowicz Specjalista ds.
Rekrutacji

Temat: KOORDYNATOR REGIONALNY DS. MERCHANDISINGU I PROMOCJI

KOORDYNATOR REGIONALNY
DS. MERCHANDISINGU I PROMOCJI

Praca mobilna:
większa część woj. wielkopolskiego (Poznań, Piła, Chodzież, Oborniki, Gniezno, Turek, Września, Kościan, Śrem, Leszno, Konin i okolice)

Masz bogate doświadczenie jako merchandiser - ta praca jest dla Ciebie !
Jeśli koordynowałeś zespół osób - to tym bardziej!

Główne zadania:
- nadzorowanie oraz koordynacja pracy merchandiserów na podległym regionie,
- organizowanie akcji promocyjnych,
- nadzorowanie oraz koordynacja pracy hostess/hostów,
- kontakt z przedstawicielami klientów,
- raportowanie na systemie on-line wyników do Centrali

Oczekiwania:
- znajomość podstawowych zasad merchandisingu
- podstawowa wiedza o umowach cywilnoprawnych,
- inicjatywa, samodzielność w działaniu, umiejętność zarządzania grupą merchandiserów,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- prawo jazdy kat. B. i gotowość do pracy mobilnej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
- narzędzia pracy (telefon, laptop, drukarka, samochód służbowy, karta paliwowa)
- prywatną opiekę medyczną,
- świetną atmosferę w pracy oraz wsparcie managera,
- możliwość rozwoju oraz realny wpływ na kształtowanie kariery.

Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą.

WAŻNE! : Aby aplikować, należy skorzystać z naszego formularza pod linkiem (KONIECZNE!):