konto usunięte

Temat: Jest praca w Kraśniku

Poszukuję PRACOWNIKA BIURA OBSŁUGI KLIENTA w Kraśniku
( pół etatu)

Główne zadania:
- kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży kredytu - gotówkowego, karty kredytowej, kredytu hipotecznego,
-weryfikacja dokumentacji kredytowej pod względem merytorycznym i
formalnym,
- budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
- prowadzenie rozmów handlowych.

Wymagania:
- wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej,
- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług finansowych,
- wykształcenie min. średnie,
- umiejętność obsługi programów komputerowych - MS Office,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:
- interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie,
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie - motywacyjny system premiowy,
- możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,
- pakiet bezpłatnej rodzinnej opieki medycznej.

Zaintereowanych zapraszam dp przesłania CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie dnaych na adres rekrutacja@zagiel.com.pl
W temacie prosze koniecznie wpisać GL/Kraśnik.
W razie pytań proszę o kontakt na priv.Danuta Łęcicka edytował(a) ten post dnia 30.11.07 o godzinie 21:29