Krzysztof Adamus

Krzysztof Adamus business development
director Opcom

Temat: Praca dla redaktora (nowe media / gadżety elektroniczne)

Szykują się kolejne zmiany na interaktywnie.com. W związku z tym ruszamy z rekrutacją. Zainteresowanym oferujemy pracę zarówno zdalną, jak i stałą w Krakowie.

Planujemy uruchomić sekcję lifestylową w której będziemy pisać na temat (nie tylko) elektronicznych gadżetów. Oprócz tego chcemy więcej pisać o szeroko rozumianym emarketingu, mediach elektronicznych i e-commerce. Jeśli czujesz się dobrze tylko w jednym z tych tematów zaznacz to w swojej aplikacji. I tak planujemy nawiązać współpracę z kilkoma osobami.

Główne zadania zatrudnionej osoby

* Redagowanie newsów na potrzeby serwisu
* Wyszukiwanie i opracowywanie materiałów do publikacji
* Przeprowadzanie wywiadów (zarówno przez tel, email i na żywo)

Oczekujemy

* Zainteresowania tematyką marketingu interaktywnego, web 2.0, e-commerce, gadżetów i nowinek.
* Lekkiego pióra oraz umiejętności zwięzłego formułowania treści
* Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i pozyskiwaniu informacji
* Dobrej znajomości języka angielskiego (czytanie i właściwe rozumienie tekstu oraz umiejętność zredagowania tekstu w języku polskim)

Jak składać oferty?

Pierwszy ruch należy do Ciebie! Wyślij CV oraz próbkę Twoich tekstów na adres job@interaktywnie.com. Koniecznie napisz czy interesuje cię praca stała czy zdalna.