konto usunięte

Temat: Forum jako nałóg...

Są ludzie, którzy żyją nałogowo jakimś forum. Udzielają się zawsze i wszędzie! Nie wiem jak mogą na to poświęcić tyle czasu...trzeba przecież pracować i funkcjonować w domu, zająć się rodziną.
Miałam czasami takie okresy, kiedy bywałam na forum bardzo często.
Wciągały mnie różne dyskusje-tematy rzeki, kontrowersje itd.
Niestety doszłam do wniosku, że dłużej tak być nie może! To katastrofalnie odbijało się nie tylko na mojej pracy ale także i rodzinie. To swoisty nałóg i trzeba z nim walczyć za nim będzie za późno!

konto usunięte

Temat: Forum jako nałóg...

Czasami jest to tylko forma wypoczynku.

konto usunięte

Temat: Forum jako nałóg...

Slawek Drej:
Czasami jest to tylko forma wypoczynku.


Też to tak odbierałam. Jest to dla mnie relaks, odejście od szarej codzienności, jednak moi najbliżsi inaczej to widzą.
Słyszałam nawet o rozbiciu rodzin przez internet...Renata Murith edytował(a) ten post dnia 26.11.07 o godzinie 21:28

konto usunięte

Temat: Forum jako nałóg...

Renata Murith:
Slawek Drej:
Czasami jest to tylko forma wypoczynku.


Też to tak odbierałam. Jest to dla mnie relaks, odejście od szarej codzienności, jednak moi najbliżsi inaczej to widzą.

Mnie komputer wciągnął kilkanaście lat temu i traktowałem go jako narzędzie pracy a internet stał się tylko jego wygodnym dodatkiem. Teraz to po prostu miejsce gdzie mogę odnaleźć brakujące elementy i dlatego tak wciąga.
Słyszałam nawet o rozbiciu rodzin przez internet...

To bardzo prawdopodobne bo przy nim zapomina się o najbliższych?
Gdy jednak pojawia się kolejny komputer problem znika .))

Temat: Forum jako nałóg...

Renata Murith:
(...)To swoisty nałóg i trzeba z nim walczyć za nim będzie za późno!


Renia no co Ty - jaki nałóg! :-)
Chyba każdy z nas miał okres fascynacji GL ... No ja pamietam, ze zasypiałem z Gl i wstawałem z GL ... ale miałe wtedtu dużo czasu ... poznałem tu wielu ciekawych ludzi - z Polski i z zagranicy - wiele mi pomogło zupełnie bezinteresownie, tu tez otrzymywałem, wsparcie duchowe, "zjebki :-)" , odpowiedzi na pytania ... dzięki GL poszerzyłem swoje horyzonty ...
niesty teraz nie batrdzo mam czas udzielać się tak intensywnie ale mimio to moja pzregldarak stron www startuje z GL ...
:-)

Następna dyskusja:

Forum b2b




Wyślij zaproszenie do