Bartosz Szczęśniak

Bartosz Szczęśniak e-commerce /
e-marketing

Temat: [praca] Junior Web Developer [Warszawa]

NextWeb Media to dynamiczna firma zajmująca się rozwijaniem nowatorskich projektów w branży mediów internetowych.
Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko

Junior Web Developer

Zakres obowiązków:
• Osoba będzie członkiem zespołu tworzącego serwisy internetowe.
• Będzie także zajmować się bieżącą obsługą i modyfikacją istniejących wdrożeń.

Wymagania:
• dobra znajomość XHTML, CSS
• umiejętność tworzenia stron WWW pod różne przeglądarki internetowe,
• doświadczenie w pracy z systemami CMS
• bierna znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• dbałość o jakość wykonywanych zadań,
• rzetelność w prowadzeniu dokumentacji

Mile widziane:
• podstawowa znajomość PHP, MySQL, JS
• podstawowa znajomość systemów do zarządzania projektami (basecamp, redmine itp.)

Doceniamy i premiujemy:
• inicjatywę i otwartość,
• chęć rozwoju zawodowego,
• zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:
• udział w ciekawych projektach,
• współpracę z najlepszymi specjalistami z dziedziny standardów W3C oraz systemów CMS,
• stały rozwój zawodowy,
• przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole

Praca w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy w śródmieściu Warszawy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres
Obrazek

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia
27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."