Temat: Poszukuję frontendowca do startupu, 3000 netto, praca w...

Poszukuję frontendowca do pracy nad częścią wizualną nowego projektu – narzędzia do poprawy konwersji stron internetowych.

W mojej firmie, Plotki.IT, pracujemy w oparciu o lekkie metodyki projektowe w kilkuosobowym, rozproszonym zespole. Jeśli chcesz do nas dołączyć i współtworzyć fajne narzędzie, zapraszam do kontaktu!

Zadania
Do twoich zadań będzie należało dbanie o widoczną dla internautów część naszych stron:
- praca nad tworzeniem frontendu nowej usługi wdrażanej przez moja firmę,
- dbanie o frontend stron firmowych,
- tworzenie szablonów langing page’y,
- prowadzenie testów funkcjonalnych .

Oferuję
W zamian mam do zaoferowania:
- miesięczne wynagrodzenie przewidziane na stanowisko ok. 3000 PLN netto,
- umowę o pracę (wymiar etatu do ustalenia),
- biuro w centrum Wrocławia w eleganckim biurowcu,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość pracy częściowo z domu,
- zatrudnienie najlepiej od połowy lutego.

Wymagania
Przede wszystkim musimy się dogadywać i jest to dla mnie warunek konieczny, ale niewystarczający. Ponadto oczekuję:
- zainteresowania sprawami frontendowymi (chcę pracować z osobą, która nie siedzi w biurze za karę),
- znajomości standardów i technologii HTML5, CSS3, jQuery, Bootstrap,
- podstawowej znajomości PHP pozwalającej np. na edycję skórek WordPressa,
- portfolio z co najmniej 10 zrealizowanymi projektami (wraz z zakresem prac),

Znajomość tematyki UX będzie dodatkowym atutem.

Jeśli interesuje Cię współpraca, do 31 stycznia 2014 wyślij mi swoje CV oraz portfolio (lub link do portfolio) na adres marcin@kosedowski.com w tytule wpisując „Praca – FDG”.

Proszę o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).