Justyna Krasowska

Justyna Krasowska IT Recruitment
Specialist at 7N

Temat: IT Support (pół etatu) WARSZAWA

7N to duńska firma konsultingowa, zajmująca się outsourcingiem ekspertów IT. Globalnie, w siedmiu krajach, zatrudniamy ponad 600 osób (w Polsce 180). W ciągu ponad 25 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby, na stanowisko:

IT Support (pół etatu)

Opis Stanowiska:
• udzielanie wsparcia, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych pracowników firmy;
• przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych;
• rejestracja błędów i usterek zgłaszanych przez użytkowników;
• instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania;
• współpraca z innymi działami.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, lub w trakcie studiów (preferowany kierunek: informatyka lub telekomunikacja);
• bardzo dobra znajomość zagadnień informatycznych w szczególności oprogramowania i systemów operacyjnych Microsoft; zagadnień sieciowych; znajomość środowisk serwerowych z rodziny Windows 8, zagadnień AD;
• znajomość protokołu TCP/IP i technologii sieci WiFi.
• wysokie kompetencje interpersonalne
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Interesującą współpracę w międzynarodowym środowisku
• Profesjonalne narzędzia pracy.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet socjalny
• Doskonałą atmosferę pracy – liczne spotkania integracyjne i eventy.
• Wsparcie w rozwoju zawodowym - szkolenia podnoszące kwalifikację;

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: jufr@7n.com