Anna Janeta

Anna Janeta Principal Resource
Specialist,
Alexander Mann
Solutions

Temat: Administrator sieci i usług w Poznaniu - poszukiwany!

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego klienta, największego w Wielkopolsce dostawcy zintegrowanych usług multimedialnych i telekomunikacyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Administratora Sieci i Usług.

Obowiązki:
 Konfigurowanie, optymalizowanie oraz rozwój usług internetowych dla Klientów firmy
 Monitorowanie i utrzymanie systemów i usług informatycznych
 Badanie rynku telekomunikacyjnego pod względem dostępności nowych urządzeń i technologii
 Tworzenie koncepcji, testowanie oraz wdrażanie nowych technologii i urządzeń sieciowych
 Współpraca przy realizacji projektów biznesowych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki telekomunikacyjne lub informatyczne
 Umiejętność administracji routerami oraz przełącznikami sieciowymi
 Umiejętność programowania w co najmniej jednym języku skryptowym (Perl, Bash lub PHP)
 Wiedza z zakresu protokołu BGP, technik MPLS, zagadnień QoS i transmisji typu Multicast
 Umiejętność administracji sieciami świadczącymi usługi typu Triple-play
 Doświadczenie w projektowaniu i zarządzaniu sieciami szkieletowymi lub tranzytowym
 Umiejętność pracy z technologiami dostępowymi

Oferujemy:
 Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
 Możliwość rozwoju w firmie, będącej liderem na rynku
 Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
 Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. prywatna opieka medyczna, kurs językowy,
pakiet sportowo-rekreacyjny)

Zainteresowanych proszę o kontakt: anna.janeta@cyclad.pl