Michal Barabanow

Michal Barabanow Technical
Recruitment EMEA

Temat: Programista PHP - Trójmiasto / praca zdalna - ciekawy...

Programista PHP

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie
Nr referencyjny: GS/01/07/01

Opis stanowiska:

Tworzenie złożonych rozwiązań portalowych
Współpraca przy tworzeniu dokumentacji technicznej
Udział w testach projektowanego oprogramowania

Wymagania:

Znajomości języka PHP, oraz technologii HTML, XHTML, CSS
Znajomości środowisk bazodanowych (MySQL, PostgreSQL)
Znajomości języka angielskiego
Myślenia projektowego
Kreatywności
Komunikatywności
Umiejętności pracy zespołowej
Mile widziane doświadczenie praktyczne oraz wyższe wykształcenie informatyczne

Oferujemy:

Atrakcyjny system wynagrodzeń
Pracę nad ambitnymi projektami IT w młodych i dynamicznych zespołach
Elastyczny czas pracy
Możliwość pracy w domu (z cotygodniowymi spotkaniami podsumowującymi)
Możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje (życiorys wraz z krótkim opis zrealizowanych projektów) prosimy wysyłać na adres poczty e-mail: kariera@globalsourcing.com.pl