Agnieszka Głód

Agnieszka Głód Dyrektor Wsparcia i
Rozwoju Biznesu,
Coach

Temat: Programista Systemów Wbudowanych

Unicard S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Systemów Kartowych i Systemów Smart City. Jesteśmy producentem urządzeń
i oprogramowania do automatycznej identyfikacji. Dostarczamy karty zbliżeniowe i elektroniczne.
Dwadzieścia lat doświadczeń oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży.

Programista Systemów Wbudowanych
Miejsce pracy: Kraków
Numer referencyjny: PRG EMB

Opis stanowiska:
Projektowanie oraz implementację rozwiązań informatycznych w zakresie oprogramowania wbudowanego. Tworzenie dokumentacji technicznej, funkcjonalnej i produkcyjnej do oprogramowania
wbudowanego. Tworzenie oprogramowania wbudowanego dla celów uruchamiania i sprawdzania
nowych układów elektronicznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne)
• Biegła praktyczna znajomość języka C/C++
• Znajomość architektury AVR, ARM7/9
• Umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
• Znajomość magistral komunikacyjnych RS-232, RS-485, SPI, I2C
• Umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi
• Znajomość j. angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznych
• Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
Mile widziane:
• Znajomość systemu Linux
• Doświadczenie w korzystaniu z systemów kontroli wersji (Subversion)
• Znajomość systemów czasu rzeczywistego (FreeRTOS)
• Znajomość rdzenia Cortex-M3 (kontrolery STM32)
• Znajomość interfejsów USB, CAN, ETHERNET (od strony oprogramowania urządzenia)
• Dłuższy niż roczny staż pracy na podobnym stanowisku Znajomość UML

Oferujemy:
• Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych, bilety do kina i inne
• Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
• Przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@unicard.pl dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny) z podaniem numeru referencyjnego stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Unicard S.A. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Unicard S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Łagiewnickiej 54. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.