konto usunięte

Temat: Frontend Developer HTML/JavaScript

Do podstawowych zadań na stanowisku Frontend Developer HTML/JavaScript w naszej firmie należy kompleksowe tworzenie kodu HTML/CSS oraz tworzenie funkcjonalności JavaScript na potrzeby przygotowywanych projektów.

Główne obowiązki to:
- Kompleksowe przygotowywanie kodu HTML/CSS na podstawie gotowych layoutów
- Programowanie w JavaScript (jQuery, Prototype)

Wymagania:
Poszukujemy osób, które podchodząc z pasją do tego co robią, zdolne są do kreatywnych rozwiązań problemów napotkanych w codziennej pracy przy projektach internetowych, przyczyniając się do wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Nasze główne oczekiwania to:
- Solidne umiejętności HTML oraz CSS
- Solidna znajomość JavaScript
- Mile widziane wykształcenie informatyczne
- Znajomość języka angielskiego wystarczająca do zapoznania się z dokumentacją
- Komunikatywność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- Możliwość doskonalenia umiejętności w młodym zespole
- Przyjemną atmosferę pracy w niekorporacyjnym otoczeniu
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres
praca@imagine.am