Paweł Skibicki

Paweł Skibicki Specjalista ds.
pozyskiwania
nieruchmości,
Specjalista ds...

Temat: WSPÓŁPRACA DLA AGENTÓW, HANDLOWCÓW, PRZEDSTAWICIELI

WSPÓŁPRACA DLA AGENTÓW, HANDLOWCÓW, PRZEDSTAWICIELI

Jesteśmy partnerem koncernu energetycznego, zajmującego czołową pozycję na rynku energii elektrycznej w Europie Środkowej, zaliczanego jednocześnie do piątki największych grup energetycznych w Europie, zarówno pod względem zainstalowanej mocy, jak i liczby odbiorców.

Poszukujemy współpracowników z rejonów: Kwidzyn, Ostróda, Iława, Swiecie, Grudziądz, Nidzica, Działdowo, Brodnica, Wąbrzeźno, Chełmno, Toruń, Rypin, Mława, Sierpc, Aleksandrów Kujawski, Inowrocław, Mogilno, Radziejów, Włocławek, Koło, Konin, Września, Gniezno, Kraków, Olkusz, Wadowice, Limanowa, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Tarnów i okolice - na stanowisko:

Partner - Doradca Klienta Biznesowego

Opis stanowiska:
W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży poszukujemy partnerów, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej oferować będą firmom istotną obniżkę kosztów poprzez zmianę aktualnego dostawcy energii elektrycznej.

Zakres obowiązków:
• Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych-sprzedaż energii elektrycznej;
• Utrzymywanie relacji handlowych z kontrahentami;
• Realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży;
• Raportowanie;

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie;
• Doświadczenie w aktywnej sprzedaży i obsłudze klienta biznesowego;
• Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel);
• Samodzielność i rzetelność w działaniu;
• Własna działalność gospodarcza;
• Samochód oraz prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

Wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne - proporcjonalnie związane ze zużyciem energii przez klienta w okresie trwania umowy. Wystawianie faktur przez partnerów następuje w cyklach miesięcznych na podstawie rzeczywistych wskazań urządzeń pomiarowych.

Pracę w branży, w której kryzys nie przeszkadza, a pomaga w osiąganiu dobrych wyników sprzedażowych.

Pracę w szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces.

Profesjonalne, cykliczne szkolenia z wiedzy dotyczącej branży energetycznej pomagające w osiągnięciu sukcesu.

Elastyczny czas pracy.

Samodzielność w działaniu.

Wieloletnią współpracę.

Dołącz do nas jeżeli:
• Jesteś osobą, która rozwiązuje problemy zamiast je tworzyć;
• Interesują Cię przede wszystkim konkretne wyniki i rezultaty;
• Jesteś osobą komunikatywną i łatwo nawiązujesz kontakty;

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać: energia@biznespoczta.pl