Weronika Baran

Weronika Baran Specjalista ds.
rekrutacji, Luksmann

Temat: Programista SOFTWARE DEVELOPER (Fullstack-Entwickler) -...

Podstawowe obowiązki:
• Rozwój oprogramowania z zastosowaniem najnowocześniejszych narzędzi technologicznych
• Znajomość któregoś z języków: JavaScript bazująca na Frontends, Angular lub EXT JS, .NET/C# lub C/C++, Fullstack – Frondend, Backend
• tworzenie systemów ze skalowaną architekturą wielowarstwowa, trójwymiarowa, typu klient – serwer i zastosowanie Cloud – Service oraz Clean Code Development

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
• wynagrodzenie od 55.000-65.000 € brutto rocznie
• pracę stałą, od pon. do piątku, 8h dziennie
• pracę w rzetelnej, solidnej firmie posiadającej stałe zlecenia i klientów
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania i załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Niemczech

Wymagamy:
• niemiecki/angielski – poziom min. B1, najlepiej B2
• umiejętność programowania/testowania oprogramowania
• mile widziane doświadczenie na opisanym stanowisku, zatrudniamy zarówno świeżych absolwentów jak i osoby z wieloletnim doświadczeniem

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 505 500 420.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na: praca@luksmann.pl