Temat: praca: REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Nasz Klient to Firma, której głównym udziałowcem jest z największych producentów materiałów termoizolacyjnych w Środkowej Europie, mająca swoją siedzibę pod Warszawą, ale prężnie działająca na terenie całego kraju.
W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Polsce poszukuje do swojego zespołu handlowego osoby najchętniej z Krakowa, na stanowisko:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Nr Ref: SIZ-07

Zakres obowiązków:

Realizacja planu sprzedaży
Budowanie relacji z klientami
Aktywne poszukiwanie nowych klientów
Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji handlowych
Negocjacje i podpisywanie umów
Prowadzenie bieżącej obsługi handlowej klienta
Aktualizacja bazy danych klientów
Udział w działaniach promujących oferowane usługi i rozwiązania oferowane przez Firmę.
Poszerzanie znajomości technologii i produktów pozwalających na prowadzenie wstępnych rozmów z klientem

Profil Kandydata:

Osoba komunikatywna,
Doświadczenie w sprzedaży, najchętniej na samodzielnym stanowisku
Wykształcenie średnie lub wyższe,
Mile widziana znajomość branży budowlanej
Osoba samodzielna, zdyscyplinowana
zdeterminowana na wyniki,
umiejąca nawiązywać relacje interpersonalne,
lubiąca pracę w sprzedaży, obowiązkowa.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym, prężnym zespole
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pracę w międzynarodowym środowisku zarówno w firmie, jak i z Klientami
Szkolenia produktowe
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Stała praca na umowę o pracę + bardzo atrakcyjny system prowizyjny
Samochód służbowy, telefon, komputer

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.lis@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 0 22 556 24 70. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: SIZ-07

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

konto usunięte

Witam,
jestem zainteresowany, moja osoba w profilu :-)

Pozdrawiam

Następna dyskusja:

Praca dla przedstawiciela h...

Wyślij zaproszenie do