Konrad Chwalba

Konrad Chwalba Engineering Manager,
JACOBS

Temat: Asystent Projektant Elektryka (2 stanowiska) - CH2M HILL

Opis stanowiska
W zwiazku z rozwojem firmy poszukujemy do biura w Krakowie pracownika na stanowisko: Asystent
Projektanta Elektryka

Zadania:

- Praca pod nadzorem starszych inzynierów elektryków
- Przygotowywanie projektów elektrycznych zawierajacych schematy jednokreskowe, widoki czołowe
rozdzielnic, plany instalacji odgromowej, trasy koryt kablowych oraz detale instalacyjne
- Przygotowywanie specyfikacji technicznych, wymagan technicznych, szkiców, rysunków i wykonywanie
obliczen w celu wsparcia działan technicznych zwiazanych z systemami dystrybucji energii elektrycznej
- Opracowywanie raportów, analiz i obliczen technicznych
- Modelowanie wyposazenia elektrycznego w 3D w oprogramowaniu Revit MEP
- Mozliwe delagacje zagraniczne

Oczekiwania:

- Studia wyzsze w zakresie Elektrotechniki
- Minimum 1-2 lata doswiadczenia jako inzynier elektryk w wsparciu projektów przemysłowych
- Dobra znajomosc norm i standardów branzy
- Bardzo dobry poziom znajomosci jezyka angielskiego
- Znajomosc biezacych standardów projektowych firmy i klientów
- Podstawowe zrozumienie obliczen zwarciowych, systemów elektrycznych i koordynacji zabezpieczen
- Bardzo dobre umiejetnosci w zakresie oprogramowania CAD (Revit MEP, AutoCAD) oraz pakiet
biurowego (Word, Excel)
- Doswiadczenie w miedzynarodowych projektach i projektach GMP bedzie mile widziane
- Pozytywne nastawienie, dobre umiejetnosci komunikacyjne

Oferujemy:

-Atrakcyjne warunki pracy w miedzynarodowym srodowisku
-Dodatkowe swiadczenia pozapłacowe
-Przyjazna atmosfere pracy
-Bogate mozliwosci rozwoju zawodowego w oparciu o doswiadczenie naszej firmy

Oferty należy kierować na adres konrad.chwalba@ch2m.pl