Załadunek/ rozładunek paczek 28 zł brutto/h Pyskowice

Zadania:

  • załadunek/rozładunek paczek
  • sortowanie

Nasze oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • dobra sprawność fizyczna i koordynacja ruchowa
  • zaangażowanie i chęci do pracy

Nasza oferta:

  • praca 8h dziennie
  • zmiany popołudniowe od 14:00 lub 22:00
  • opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
  • stawka 28 zł br/h
  • umowa zlecenie

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Jeśli szukasz pracy od zaraz, bez doświadczenia oraz z pewnym zatrudnieniem to trafiłeś we właściwe miejsce. Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta na stanowisko: konfekcjoner.

Miejsce pracy: Pyskowice

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Pyskowice, śląskie

Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 21 dni