Specjalista ds. trade marketingu

Zadania:

  • Udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych materiałów POS (wraz z zewnętrznymi partnerami oraz działem graficznym)
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu dostosowania działań do partnerów handlowych
  • Proaktywność w poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
  • Samodzielność w doborze partnerów i podwykonawców
  • Monitorowanie efektywności i dostosowywanie materiałów
  • Analiza działań konkurencji
  • Prowadzenie audytów marketingowych w terenie
  • Opracowywanie i aktualizacja procedur związanych z materiałami POS
  • Przygotowanie i audyt standardów Merchandisingowych
  • Aktualizacja materiałów marketingowych
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, współpraca z dostawcami
  • Tworzenie akcji marketingowych w oparciu o wyznaczone cele
  • Koordynacja tworzenia ekspozycji podczas wydarzeń branżowych - targów - współpraca z event managerem

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze trade marketingu i merchandisingu, minimum 3 lata w branży FMCG (najlepiej w obszarze produktów około kasowych)
  • Wychodzenie z inicjatywą, kreatywność
  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych
  • Umiejętność koordynacji działań z podwykonawcami
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Kontrakt B2B bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie roczne
  • Opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód do pracy w terenie)
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
  • Praca w otwartej na nowe pomysły organizacji z płaską strukturą decyzyjną
  • Znakomita atmosfera pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

ManpowerGroup Sp. z o.o.

O firmie →

Zakrzewo, wielkopolskie

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 24 dni