Pracownik magazynowy - Parzniew k. Pruszkowa

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Zatrudnienie na okres wakacyjny (czerwiec - sierpień).
  • Wynagrodzenie miesięczne na poziomie 4800 zł brutto.
  • Atrakcyjne premie!
  • Pracę w godzinach 8:00-17:00 po 8 godzin dziennie.
  • Pracę w magazynie dziennym, ciepłym i suchym - Oferujemy komfortowe warunki pracy w magazynie, który jest dobrze oświetlony, ciepły i suchy, co sprzyja efektywnemu wykonywaniu obowiązków.

Zadania:

  • Kompletacja zamówień przy użyciu skanera magazynowego.
  • Wypełnianie prostej dokumentacji magazynowej.
  • Obsługa wózka widłowego.
  • Zlecone czynności magazynowe.

Oferta pracy skierowana tylko do osób pełnoletnich.

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy magazynowej?

Nie czekaj, prześlij CV już teraz!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Parzniew k. Pruszkowa

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni