Operator wózka widłowego

Opis stanowiska:

  • wykonywanie załadunków i odstawianie palet na wskazane miejsca
  • współpraca z zespołem oraz wykonywanie poleceń kierownika zmiany

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • praca około 300 kilometrów od Zgorzelca
  • stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • stałą stawkę godzinową, nadgodziny płatne dodatkowo
  • zapewnione zakwaterowanie
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • opiekę koordynatora i polskiego rekrutera przez cały okres zatrudnienia

JOB-NOW działając na zlecenie EUROPA JOB jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, zatrudni osoby na stanowisku:

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

JOB-NOW Sp. z o.o.

Erfurt, zagranica

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 4 dni