Konsultant SAP FI / Master Data

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Lokalizacja biura: Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków, Katowice
  • Praca zdalna: 2-3 dni w tygodniu
  • Podróże służbowe: 10%
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: C1
  • Język polski: C1
  • Metodologia: Agile

Zakres zadań:

  • Analiza i optymalizacja procesów biznesowych związanych z finansami i master data
  • Konfiguracja i utrzymanie modułów SAP S/4HANA związanych z finansami
  • Zarządzanie cyklem życia master data, w tym tworzenie, modyfikowanie i usuwanie danych, a także zapewnienie ich spójności i poprawności
  • Wsparcie w zarządzaniu systemem SAP Sirax, w tym monitorowanie techniczne, dostosowywanie systemu do potrzeb firmy oraz rozwiązywanie błędów i awarii
  • Analiza i usuwanie błędów w obiegu dokumentów z wykorzystaniem SAP VIM
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej związanej z konfiguracją i dostosowywaniem systemu SAP S/4HANA
  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla kluczowych użytkowników SAP w zakresie finansów i master data

Wymagania:

  • Zrealizowane 2 projekty wdrożeniowe w SAP S/4HANA w obszarze Finansów i / lub Master Data w roli konsultanta
  • Znajomość narzędzia automatyzacji Control-M oraz systemu Sirax
  • Wiedza na temat S/4HANA Migration Cockpit i BPML
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów dla kluczowych użytkowników SAP
  • Umiejętność pisania dokumentacji technicznej i projektowej
  • Gotowość do podróży służbowych (krajowych i międzynarodowych)

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami SAP w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne warunki współpracy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne z opieką stomatologiczną i pakietem rehabilitacyjnym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Budżet szkoleniowy

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Dla naszego Partnera poszukujemy konsultant SAP w obszarze finansów, który dołączy do globalnego zespołu i będzie aktywnie uczestniczył we wdrożeniach Master Data w Polsce i za granicą.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

do 75 PLN netto + VAT

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ważna jeszcze: 22 dni

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Elastyczny czas pracy
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne