Elektryk ze znajomością niemieckiego - Dolna Saksonia

Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)

Stawka: 19-21 euro/h

Zadania:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych o napięciu do 30 kV- głównie w dziedzinie odnawialnych źródeł energii (fotowoltaika i wiatr).

Wymagania:

  • Ukończone szkolenie zawodowe jako elektryk,
  • Uprawnienia do wykonywania instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia do 30kV,
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Możliwość wyrabiania godzin nadliczbowych,
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • Darmowe zakwaterowanie,
  • Premie, bonusy, dodatki,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "ELEKTRYK" - na pewno oddzwonię!

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 7 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Diepenau, zagranica

Umowa o pracę

Specjalista

Cały etat

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 23 dni

Benefity

Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dodatkowy urlop
Dodatkowe świadczenia socjalne