ABAP Developer

Aktualnie, dla naszego klienta poszukujemy Programisty SAP, który dołączy do globalnego zespołu znanej firmy technologicznej. Na tym stanowisku będziesz brać udział w globalnym wdrożeniu scentralizowanego systemu finansowo księgowego oraz produkcyjno-magazynowego, wraz z kolejnymi roll outami. A także w powdrożeniowej obsłudze i rozwoju istniejących modułów.

Informacje o projekcie:

  • Sektor: Technologiczny
  • Siedziba firmy: Warszawa, Poznań, Kraków, Katowice, Wroclaw, Gdańsk
  • Praca hybrydowa
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki projektu: polski i angielski
  • Podróże służbowe: do 20% czasu pracy
  • Typ kontraktu: B2B

Zakres obowiązków:

  • Zrozumienie potrzeb, procesów i wymagań działów biznesowych w celu dostarczenia optymalnego rozwiązania
  • SAP S4/HANA migration cockpit - tworzenie skryptów, debugowanie/naprawianie błędów
  • Rozwój SAP ABAP w systemach S4/HANA - tworzenie/zmiana ABAP dictionary objects, raportów, formularzy PDF, ulepszeń (wyjścia użytkownika, BAdI, punkty ulepszeń, BTE), ABAP CDS
  • Współpraca z międzynarodowymi zespołami projektowymi
  • Zapewnienie wsparcia technicznego systemu po jego wdrożeniu.
  • Pełnienie wiodącej roli podczas wdrażania rozwiązania po fazie pilotażowej, w tym możliwość podróży po Europie
  • Współpraca z wieloma działami IT w celu zapewnienia interoperacyjności różnych interfejsów, API, spójności danych i bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu ABAP (w tym w projektach S/4 HANA)
  • Pełny cykl życia projektu obejmujący duży projekt od projektu do realizacji pełnej dystrybucji (wdrożenie SAP S/4HANA greenfield) w jednym z obszarów Life Science, Energetyki, FMCG, Produkcji, Logistyki, Finansów
  • Programowanie ABAP i ABAP OO w co najmniej jednym module CO, FI, FI-AA, IMPS, MM, HR, BW, PM, EWM, MES, SD, QM, Interfaces, Fiori
  • Dogłębna znajomość konfiguracji modułów
  • Smart Forms, Sap Script, walidacja, substytucja, Sap Query, reports painter - doświadczenie w migracji danych
  • Dogłębna znajomość koncepcji autoryzacji systemu SAP
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i nauczania

Mile widziane:

  • Znajomość Web Dynpro for ABAP, Web Dynpro for Java, Smartforms, Adobe Forms, NetWeaver Developer Studio,
  • SAP Fiori/UI5 & OData WebServices, SAP Gateway configuration, SAP WebIDE, SAP HANA Cloud Platform
  • SAP Business Workflow, OData, proxy, IDOC, RFC, Enhancement Framework, User-Exits, BTE, LSMW, BADI

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kara Multisport
  • Budżet szkoleniowy
  • Spotkania integracyjne

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości.

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

Cyclad Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 25 dni