konto usunięte

Temat: Pomocy:)

Witam, marzy mi sie jednośladowiec na to lato, upatrzyłam sobie ten http://www.motorhouse.info/katalog/?p=productsMore&iPr...
Bardzo proszę o wszelakie opinie, rady, komentarze, co do modelu oraz może ktoś zna te firme, lub poleci soś solidnego w Wawie, do tej pory mialam/mam auto i nie wiele wiem o jednosladach:). A może możecie mi coś doradzić będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i opinie.
Michał Frankowski

Michał Frankowski Specjalista w
Wydziale
Bezpieczeństwa i
Zarzadzania Kryzy...

Temat: Pomocy:)

Hmmmm ...
Po pierwsze .... trzeba sie spotkac i zastanowic sie czego tyak naprawde szukasz i oczekujesz od motocykla.
Po drugie .... zaczac szukac ;-)
Jakby co, to wal do mnie, pojezdzimy, poszukamy i cos znajdziemy.
Pozdrawiam, Michał
ps. ten Harry jest dobry, ale ... trzeba miec twarda dupe aby nim smigac ;-)

konto usunięte

Temat: Pomocy:)

Michał Frankowski:
Hmmmm ...
Po pierwsze .... trzeba sie spotkac i zastanowic sie czego tyak naprawde szukasz i oczekujesz od motocykla.
Po drugie .... zaczac szukac ;-)
Jakby co, to wal do mnie, pojezdzimy, poszukamy i cos znajdziemy.
Pozdrawiam, Michał
ps. ten Harry jest dobry, ale ... trzeba miec twarda dupe aby nim smigac ;-)
:) Dzieki, to moze umowisz sie ze mna na kawe za jakis czas i podzielisz sie doswiadczeniem, ciezko mi jest samej doprecyzowac czego oczekuje, napewno ma mi sie podobac, napewno ma byc do jazdy miejskiej i tak abym jedzila tylko na przeglady, nie potrafie niczego dolewac poza paliwem:)
Maciej Szymanski

Maciej Szymanski eCommerce manager:
Od koncepcji do
sukcesu

Temat: Pomocy:)

Oksana V.:
:) Dzieki, to moze umowisz sie ze mna na kawe za jakis czas

Jeżeli chodzi o czarną kawę, to mogę pomóc :-)

Zobacz sama :-)

czego oczekuje, napewno ma mi sie podobac, napewno ma byc do jazdy miejskiej i tak abym jedzila tylko na przeglady, nie potrafie niczego dolewac poza paliwem:)

To musisz zastanowić się, czy taki motocykl spełni Twoje oczekiwania. Bo jak tylko przeglądy, to pewnie nowszy sprzęt, no i musi być serwis blisko (ale z harrym chyba nie jest źle w 100lycy). Za to do miasta... Cóż - 280kg (mówię o swoim, ale harry chyba porównywalny jest) - sama musisz się przejechać i zobaczyć czy to wymaganie taki sprzęt Tobie spełni ;-). Bardzo prawdopodobne jest, że nie... i że i tak nim będziesz pomykała za jakiś czas.
Anna Celińska

Anna Celińska tłumaczenia
audiowizualne

Temat: Pomocy:)

Oksana V.:
Witam, marzy mi sie jednośladowiec na to lato, upatrzyłam sobie ten http://www.motorhouse.info/katalog/?p=productsMore&iPr...
Bardzo proszę o wszelakie opinie, rady, komentarze, co do modelu oraz może ktoś zna te firme, lub poleci soś solidnego w Wawie, do tej pory mialam/mam auto i nie wiele wiem o jednosladach:). A może możecie mi coś doradzić będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i opinie.

Moja koleżanka kupiła sobie w zeszłym roku H-D Sportstera 883 i chociaż do drobnych dziewcząt nie należy, szybko przesiadła się na Hondę VTR 250, ponieważ okazało się, że jest bardziej zwrotna po mieście i łatwiejsza do opanowania ;-)

Jeśli jesteś początkująca, zacznij od słabszej i lżejszej maszyny. I koniecznie z gmolami. ;-)

konto usunięte

Temat: Pomocy:)

Dziękuje:)
Jedna jeszcze sprawa, bo istotna, to musi być HD, czyli Harry jak mowicie:), taki kaprys kobiecy:)
Przemysław Ż.

Przemysław Ż. Key Account Manager,
Adidas Poland Sp. z
o.o.

Temat: Pomocy:)

Witam,

Hary jest ok, chociaż ja mam raczej złe doświadczenienia, ale wina była raczej w poprzednich włascicielach (oszustach) niż w samej konstrukcji.

Nie zgodzę się, że trzeba mieć twardą d.... Mój (Electra) jeśli chodzi o komfort jazdy jest super. Wygodna pozycja i duża wygodna kanapa. Minus ciężko manewrować bo to kawał żelastwa, ale sportster jest na pewno lżejszy i mniejszy. Duży minus, słabe przyspieszenia.

Koleżanko, moja rada, płynąca z bolesnego doświadczenia, jak kupujesz używanego HD, sprawdź historię, tym bardziej jeśli import z USA (poproś nr VIN i wklep do CARFAXU [czy coś takiego] - i zobacz czy nie miał wypadków lub coś). Osobiście pleciłbym Ci mniejszą pojemność i zupełnie nowego za porównywalne pieniądze.

Pozdrawiam, w razie potrzeby mogę podać kontakt do bardzo fajnego serwisu HD (korzystny cenowo i jakościowo).

konto usunięte

Temat: Pomocy:)

Przemysław Ż.:
Witam,

Hary jest ok, chociaż ja mam raczej złe doświadczenienia, ale wina była raczej w poprzednich włascicielach (oszustach) niż w samej konstrukcji.

Nie zgodzę się, że trzeba mieć twardą d.... Mój (Electra) jeśli chodzi o komfort jazdy jest super. Wygodna pozycja i duża wygodna kanapa. Minus ciężko manewrować bo to kawał żelastwa, ale sportster jest na pewno lżejszy i mniejszy. Duży minus, słabe przyspieszenia.

Koleżanko, moja rada, płynąca z bolesnego doświadczenia, jak kupujesz używanego HD, sprawdź historię, tym bardziej jeśli import z USA (poproś nr VIN i wklep do CARFAXU [czy coś takiego] - i zobacz czy nie miał wypadków lub coś). Osobiście pleciłbym Ci mniejszą pojemność i zupełnie nowego za porównywalne pieniądze.

Pozdrawiam, w razie potrzeby mogę podać kontakt do bardzo fajnego serwisu HD (korzystny cenowo i jakościowo).
Hej:), alez oczywiscie chce kontakt, zalezy mi na jakosci, bo sie kompletnie nie znam i nie dam rady po mechanikach jezdzic, chcialabym nowego, nowe mam auto i to jest super sprawa, ale niestety nie stac mnie na wiecej 30-35tys.za motor, a chce zeby mi sie podobal. Ja raczej nie bede duzo jezdzic, latem z domu do pracy, kawalek po miescie i tylko tyle
Michał Frankowski

Michał Frankowski Specjalista w
Wydziale
Bezpieczeństwa i
Zarzadzania Kryzy...

Temat: Pomocy:)

Oksana V.:
Dziękuje:)
Jedna jeszcze sprawa, bo istotna, to musi być HD, czyli Harry jak mowicie:), taki kaprys kobiecy:)

Czyli rozumiem Harry i nic wiecej ?
No coz .... Pani rzadzi, Pani placi, Pani wybiera ;-)
Dam na pw info kiedy i jak mozemy sie umowic ...
Michał Frankowski

Michał Frankowski Specjalista w
Wydziale
Bezpieczeństwa i
Zarzadzania Kryzy...

Temat: Pomocy:)

Oksana V.:
ciezko mi jest samej doprecyzowac czego oczekuje

A ze tak zapytam maz czy tez partner u Twojego boku, nie pomoze w decyzji ?
Czy tez to jest tylko zabawka dla Ciebie i nikt nie ma prawa ingerowac w to co chcesz ? ;-)Michał Frankowski edytował(a) ten post dnia 22.03.10 o godzinie 15:36
Paweł Krzemiński

Paweł Krzemiński Online supervisor,
Televisor

Temat: Pomocy:)

To moze ja pare slow dorzuce, zakupilem Irona 883, to tez z rodziny sportstera. I uwazam ze Sportstery sa najbardziej uniwersalnymi HD jakie zrobiono. Do miasta jest swietny, lekki i zwinny, przecietny sportster to 250kg co na cruisera/choppera jest malutko. jezdzilem ze znajomym ktory ma Vroda i robilem go jak chcialem w miescie wlasnie dzieki temu ze sporciakami mozna sie przeciskac w korkach. Pozatym HD juz zadbal o to zeby miec mozliwosc wydawania kasy na akcesoria takze z miejskiego sporciaka w ciagu chwili mozesz zmienic sobie na moto do dluzszych parodnowych wycieczek. Wymieniasz siodlo, szybe masz clip on ( 10 min ), zapinasz sakwy i w droge.

Naprawde polecam zrobic sobie wycieczke do Liberatora w Warszawie, co weekend maja tam sporo modeli do jazdy probnej. Trzeba samemu poczuc czy pozycja na moto dobra itp.

No i ciesze sie ze konretna decyzja - jednak HD to legenda, gratulacje.
Michał Frankowski

Michał Frankowski Specjalista w
Wydziale
Bezpieczeństwa i
Zarzadzania Kryzy...

Temat: Pomocy:)

Paweł Krzemiński:
jednak HD to legenda,

No wlasnie .... placisz za legende i znaczek HD, ale ....
Pani rzadzi, Pani wybiera :-)
Bogna Węgorska

Bogna Węgorska Mistrz NLP,
Certyfikowany
ThetaHealer®DNA 3,
chirurg fant...

Temat: Pomocy:)

Oksana V.:
Witam, marzy mi sie jednośladowiec na to lato, upatrzyłam sobie ten http://www.motorhouse.info/katalog/?p=productsMore&iPr...
Bardzo proszę o wszelakie opinie, rady, komentarze, co do modelu oraz może ktoś zna te firme, lub poleci soś solidnego w Wawie, do tej pory mialam/mam auto i nie wiele wiem o jednosladach:). A może możecie mi coś doradzić będę bardzo wdzięczna, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i opinie.
Jak będziesz chciała dobre skorzane ciuchy i bezpieczny kask to polecam mały sklepik na ul.Wiertniczej 65A, otwarty od południa do ostatniego klienta. Kumpel (Tadeo Klonowski)prowadzi, powołaj się na mnie. Jak czegoś nie ma to sprowadzi i dobierze. Doradzi też w sprawie maszyny...
Jest to w zasadzie miejsce spotkań pasjonatow...Bogna W. edytował(a) ten post dnia 22.03.10 o godzinie 19:39
Paweł Krzemiński

Paweł Krzemiński Online supervisor,
Televisor

Temat: Pomocy:)

Ano drogie sa drogie, ale to nie oznacza ze sa zle. to poprostu HD. Jest mnostwo innych choperow tez bardzo dobrych, ja tam nie jestem fanatykiem ale akurat do Irona nie mam wogule zastrzezen... no moze nie bede mial po konwersji na 1200 :)
Kamil Kowalski

Kamil Kowalski Prezes Zarządu
Kancelaria Kowalski
i Wspólnicy Sp. z
o.o.

Temat: Pomocy:)

Jak bedziesz miała chwilę to podjedz do Liberatora i zapytaj o Michała on napewno coś Ci znajdzie
Michał Chmielecki

Michał Chmielecki Reinar Wentylacja -
klimatyzacja

Temat: Pomocy:)

Jasne. Zapraszam serdecznie. Z przyjemnością doradzę. Posadzę na każdej sztuce po kolei. No i mamy jazdy testowe oczywiście. A jeśli zdecydujesz się na używanego sprawdzę za free jego historie.

Co do Irona xl883n. Dla mnie to najlepszy wybór na pierwszy motocykl. Styl.Dźwięk.Prowadzenie.I do tego mocno rozwojowy sprzęt.

Uwaga na używki ze stanów. Są tanie i prawie każda ma jakiś sekret. Nie pisze tego dlatego że sprzedajemy nowe itd. Uwielbiamy klientów z stanowymi modelami :) są naszymi ulubionymi klientami... na Serwisie :) Zostawiają kupę siana. To jest właściwie cena w oszczędność wpisana.

pozdrawiam i zapraszam

tel do mnie 515069041

PS: robimy też dobrą kawę :)
Michał Chmielecki

Michał Chmielecki Reinar Wentylacja -
klimatyzacja

Temat: Pomocy:)

I Michale Frankowski ... Tak!!! Płacisz za Legendę. Styl życia. Ludzi których spotkasz. Motocykl dostajesz Gratis.

a teraz tłumaczcie się dlaczego nie jeździcie tylko siedzicie na tych forach? hę?
Michał Chmielecki

Michał Chmielecki Reinar Wentylacja -
klimatyzacja

Temat: Pomocy:)

i jeszcze mnie natchnęła myśl jedna. Każdy lubi to co lubi.
i jak ktoś chce honde to niech ją kupi. nie rozumiem tego ciągłego zachwalanie marek. i tej polemiki co lepsze. ja kocham wszystkie jednoślady. i każdy coś w sobie ma!!! A HD ma w sobie coś innego niż technologie z kosmosu. Ma prace ludzkich rąk. Krew i pot przy budowaniu. Te maszyny żyją i same wybierają właścicieli. Więc Oksano odwiedź nasz salon. A maszyna sama cię wybierze.

http://www.motorhouse.info/katalog/?p=productsMore&iPr...

to jest naprawdę Drogo!!!
Paweł Krzemiński

Paweł Krzemiński Online supervisor,
Televisor

Temat: Pomocy:)

AAAAMEN Brother ;)
Michał Frankowski

Michał Frankowski Specjalista w
Wydziale
Bezpieczeństwa i
Zarzadzania Kryzy...

Temat: Pomocy:)

Michał Chmielecki:
I Michale Frankowski ... Tak!!! Płacisz za Legendę.
Styl życia. Ludzi których spotkasz. Motocykl dostajesz Gratis.

Sorry, ale to samo mam na swoim a naprawde mam wielu kolegow na Hadecjach i nie sa takie super.
na pytanie czemu przesiadka na HD, odpowiedz: no wiesz, legenda, trzeba spróbowac
A motocykl gratis .... Hmmm takie rzeczy to tylko w erze ;-)

Następna dyskusja:

POMOCY: chopper dla kobiety...




Wyślij zaproszenie do