Magda Tokarz-Drużba

Magda Tokarz-Drużba pracownik działu
technicznego,
Mecalux Sp. z o.o.

Temat: FORLI-NOCLEG

WITAM!JESTEM TU PIERSZY RAZ I LICZę NA POMOC :)
W PAZDZIERNIKU WYBIERAM SIę DO WłOCH-LąDUJE W FORLI O 21.00.
CZY KTOś Z WAS MóGłBY MI POMOC ZNALEżC TAM NOCLEG?NIEWIEM TEż JAK DOSTAć SIę Z LOTNISKA DO CENTRUM-OBAWIAM SIę ZE O TEJ PORZE TYLKO TAKSóWKA MI POZOSTANIE.MOżE KTOś JUZ BYł W TAKIEJ SYTUACJI-NIE WYKLUCZAM TEZ NOCLEGU W BOLONI.WSZELKIE POMYSłY Są MILE WIDZIANE-BARDZO NA TO LICZE.
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DZIęKUJE Z GóRY
Krzysztof G.

Krzysztof G. Fotografia

Temat: FORLI-NOCLEG

a nie lepiej nad morze, do rimini?
pazdziernik, ale zawsze na plazy i nad woda przyjemniej:)
na trasie forli-bologna lub forli-rimini o 21-22 jeszcze kursuja dzienne pociagi i autobusy (nocne tez sa, tylko rzadziej), wiecej nie zapodam, bo szukac mnie sie nie chce.
oczywiscie jest tez droga opcja taxi, ale lepszy chyba wtedy wynajem auta, chociaz na pare dni (zwiedzic przy okazji cos mozna)
powodzenia:)))
Magda Tokarz-Drużba

Magda Tokarz-Drużba pracownik działu
technicznego,
Mecalux Sp. z o.o.

Temat: FORLI-NOCLEG

dzięki,jest to tez jakis pomysl.generalnie kieruje się do Verony-wiec w Forli tylko nocleg i dalej w droge.
Krzysztof G.

Krzysztof G. Fotografia

Temat: FORLI-NOCLEG

Magda Tokarz-Drużba:
dzięki,jest to tez jakis pomysl.generalnie kieruje się do Verony-wiec w Forli tylko nocleg i dalej w droge.

aaa. chyba ze tak:)

zapodaj sobie tajmtejbyl z http://www.ferroviedellostato.it/homepage_en.html , na busy bedzie trudniej i trzeba szperac a czas mnie goni. jest pare firm obslugujacych te trase, mysle ze m.in. bonelli.

oni chyba tez obsluguja werone, ale wlasnie z rimini, choc przez forli tez powinno cos przelatywac (jak autostrady). jesli nie ma bezposredniego polaczenia, to niestety przesiadki (pociagiem szybko i na pewno, a wtedy change czyli cambio w padwie). moze jeszcze ktos z informacjami tutaj wyskoczy.

a samochod to najlepsza opcja, jesli oplacany w pojedynke to moze troche wiecej wyjdzie niz publiczne srodki transportu, ale jaki komfort i jedziesz dokad chcesz, kiedy i ktoredy chcesz. koszta wynajecia niemal jak w polsce...a jesli autko male lub jest wiecej osob, wiadomo - wtedy taniej.

a ze ogolnie pytasz o noclegi, to chyba jest na razie jedyne wyjscie (poki ktos cos nie dorzuci): http://www.google.pl/search?hl=pl&rlz=1B2GGFB_pl___PL2...

i jeszcze lotnisko w forli: http://www.forliairport.com/main/index.php?id_pag=56

powodzonka:)))Krzysztof G. edytował(a) ten post dnia 08.09.09 o godzinie 18:00
Agnieszka B.

Agnieszka B. e-learning -
metodyk,
scenarzysta, trener

Temat: FORLI-NOCLEG

Magda Tokarz-Drużba:
WITAM!JESTEM TU PIERSZY RAZ I LICZę NA POMOC :)
W PAZDZIERNIKU WYBIERAM SIę DO WłOCH-LąDUJE W FORLI O 21.00.
CZY KTOś Z WAS MóGłBY MI POMOC ZNALEżC TAM NOCLEG?NIEWIEM TEż JAK DOSTAć SIę Z LOTNISKA DO CENTRUM-OBAWIAM SIę ZE O TEJ PORZE TYLKO TAKSóWKA MI POZOSTANIE.

Hello:)
Ja dziś jeszcze w Forli byłam, ech...:( już bym wróciła...

Noclegów nie znam, ale jeśli zdecydujesz się na podróż gdzieś dalej:
Taxi z lotniska w Forli na dworzec kosztuje 11 EUR za całą taksówkę. Są też busy - 3 EUR.
Połączenia pociągowe ok, ale zawsze pytaj o tańsze połączenia.
Trenitalia ma swoją stronę, ale... pociągi regionalne są o wiele tańsze i czystsze (ale ja nie znalazłam ich rozkładów w sieci, pozostaje zatem dowiadywać się na miejscu).
Dziś zaproponowano mi bilet z Florencji do Forli za 26 EUR (z przesiadką w Bolonii). Po pytaniu o tańsze połączenie kupiłam za 6,75 z przesiadką w Faenze.

Jakbyś miała pytania - pisz na priv.
Pozdrawiam
Magda Tokarz-Drużba

Magda Tokarz-Drużba pracownik działu
technicznego,
Mecalux Sp. z o.o.

Temat: FORLI-NOCLEG

dzięki póki co! pozdrawiam

Temat: FORLI-NOCLEG

Witam,

a może znajdzie się ktoś kto poleci jakieś namiary na noclegi w Forli? wylot koniec stycznia.
Zawsze lepiej mieć coś sprawdzonego :)

Pozdrawiam
Ania

Następna dyskusja:

nocleg w Wenecji???




Wyślij zaproszenie do