Michał K.

Michał K. Materials Manager

Temat: romantyczny singiel

A jestem 7w6. Ichyba to trafna ocena

Grzegorz Halkiew

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Agata Wika K.

Agata Wika K. grafik komputerowy,
działania PR w
mediach
społecznościowych

Temat: romantyczny singiel

Magda O.:
Agata K.:
Tylko czwóreczki mi się tu nie bratać między sobą, bo tez z ciekawości zajrzałam, jakby mi się tam życie układało z 4ka i układałoby sie jeszcze lepiej niż z 8ką :D

buahahahahaha:))))
grozisz czy zachecasz?
:DDD


Ostrzegam....

Hihihihi
Agnieszka Z.

Agnieszka Z. events manager

Temat: romantyczny singiel

Kubuś, ale rozpętałeś burzę:PPP

a wracając do romantyków - według mnie to ludzie, którzy wierzą w idee, i choć czasem ponoszą porazki-nie tracą entuzjazmu i wracają do gry,zamiast załamywać ręce - nadal ufają i wierzą...

Myślę też, ze nie ma jednoznacznej definicji romantyka w związku, dla kazdego z nas rózne gesty i słowa będą świadectwem miłości tej drugiej strony,to bardzo subiektywne...

Kiedyś widziałam bardzo prostą sytuacje, na koncercie muzyki powaznej chłopak po prostu wziął dłon swojej dziewczyny, ale w tym zwyczajnym i prostym geście było coś niezwykłego... o takie gesty chodzi...

uuu, ale się rozpisałam;/

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

uwazam ze jak najbardziej :-)

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

Kubuś S.:
hehh... przyjaciółka mówi o mnie "chory romantyk, który ostał się z dawnej epoki"

co by mogło świadczyć o tym, iż rzeczywiście romantyzm stał się domeną epoki przeszłej...

wiec romantycy obecnie moga czuć się lekko osamotnieni :)

Romantyków jest od metra tylko chowają się po kątach.... bo wszyscy im wmawiają, że są inni!!!

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

Sama jestem cholerną romantyczką ;-)
Czasami trudno mi osiągnąć przez to cel. Potrafię odjechac z myślami na maxa,zapominając o całym świecie.
Ale jeśli w parze z romantyzmem idzie pozytywne postrzeganie świata,chęć zmiany tego co zaistniałe,to czemu nie..;-)

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

Wedlug mnie byc romantykiem jest czyms bardzo pozytywnym. Swiat ma bardziej wyostrzone barwy. Jest piekniejszy.
Nalezy tylko miec cel w zyciu i w jego kierunku brnac. Wtedy nasze romantyczne podejscie do wielu spraw jest cudowne.
Irena Zuzanna L.

Irena Zuzanna L. Specjalista ds
zakupów

Temat: romantyczny singiel

Mi wyszło 4w5 i prawie wszystko się zgadza...
Irena Zuzanna L.

Irena Zuzanna L. Specjalista ds
zakupów

Temat: romantyczny singiel

LUKASZ K.:
Wedlug mnie byc romantykiem jest czyms bardzo pozytywnym. Swiat ma bardziej wyostrzone barwy. Jest piekniejszy.
Nalezy tylko miec cel w zyciu i w jego kierunku brnac. Wtedy nasze romantyczne podejscie do wielu spraw jest cudowne.

To chyba nie jestem romantyczką...

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

Uważam, że tylko singiel może być romantyczny. Ludzie w związku przechodzą od romantyzmu do realizmu, od wrażliwości do prozaiczności. Jednym słowem zmienia się im zakres widzenia spraw i związanych z tym aktywności.
Jadwiga Badeńska

Jadwiga Badeńska Kierownik Działu
Zaopatrzenia

Temat: romantyczny singiel

Edyta K.:
Uważam, że tylko singiel może być romantyczny. Ludzie w związku przechodzą od romantyzmu do realizmu, od wrażliwości do prozaiczności. Jednym słowem zmienia się im zakres widzenia spraw i związanych z tym aktywności.

Wiesz nie zgadzam się z Tobą, bo uważam, że jak ktoś jest romantykiem to żadna siła tego nie zmieni ;-)
Jacek M.

Jacek M. Pomoge wprowadzic
produkty na teren
panstw arabskich
...

Temat: romantyczny singiel

Edyta K.:
Uważam, że tylko singiel może być romantyczny. Ludzie w związku przechodzą od romantyzmu do realizmu, od wrażliwości do prozaiczności. Jednym słowem zmienia się im zakres widzenia spraw i związanych z tym aktywności.

wcale nie
ludzie w zwiazkach rowniez potrafia spedzac czas pod rozgwiezdzonym niebem., skoczyc na kawe do Sopotu, czy pojsc na spacer w letnia goraca noc.
to kwestia sily uczuc i fantazji
i choc nie jestem z nikim obecnie to nadal uwazam ze mozna bedac w zwiazku byc romantykiem
inaczej wszystko sprowadzaloby sie do zwyklej rutyny a ta zwiazek szybko zabije

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

No jasne, wyobraźmy sobie romantyczne pranie pieluch i wywieszanie ich na przeciągu - co ja piszę? - na przesyconym rosą majowego wieczoru wietrze, w ogródku z aromatyczną wonią kwitnących bzów...Edyta Kowalczyk edytował(a) ten post dnia 08.05.07 o godzinie 23:47
Jacek M.

Jacek M. Pomoge wprowadzic
produkty na teren
panstw arabskich
...

Temat: romantyczny singiel

albo wspanialy wypad nad rzeczke z malym brzdacem, piknik na lace lub w parku, gdzie ten sam maluch od pieluch bedzie pierwszy raz w zyciu zdmuchiwal dmuchawca....

zadziwia mnie ze ludzie zwykle, prozaiczne chwile potrafia tak jeszcze zdolowac...

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

Jacek M.:

zadziwia mnie ze ludzie zwykle, prozaiczne chwile potrafia tak jeszcze zdolowac...

EEE... NIE JEST TAK ŹLE...
Jacek M.

Jacek M. Pomoge wprowadzic
produkty na teren
panstw arabskich
...

Temat: romantyczny singiel

Edyta K.:
Jacek M.:

zadziwia mnie ze ludzie zwykle, prozaiczne chwile potrafia tak jeszcze zdolowac...

EEE... NIE JEST TAK ŹLE...

no mam nadzieje
bo juz caly zbolaly bylem......

konto usunięte

Temat: romantyczny singiel

Edyta K.:
Uważam, że tylko singiel może być romantyczny. Ludzie w związku przechodzą od romantyzmu do realizmu, od wrażliwości do prozaiczności. Jednym słowem zmienia się im zakres widzenia spraw i związanych z tym aktywności.

Moim zdaniem singiel, jeśli jest romantykiem to niepraktykującym... Romantyk, jak powietrza, potrzebuje drugiego człowieka, by rozwinąc skrzydła...
Jacek M.

Jacek M. Pomoge wprowadzic
produkty na teren
panstw arabskich
...

Temat: romantyczny singiel

[author]Małgorzata
Agata Wika K.

Agata Wika K. grafik komputerowy,
działania PR w
mediach
społecznościowych

Temat: romantyczny singiel

Edyta K.:
No jasne, wyobraźmy sobie romantyczne pranie pieluch i wywieszanie ich na przeciągu - co ja piszę? - na przesyconym rosą majowego wieczoru wietrze, w ogródku z aromatyczną wonią kwitnących bzów...Edyta Kowalczyk edytował(a) ten post dnia 08.05.07 o godzinie 23:47

Hahahahahahaha, uwielbiam Cię za ten tekst, hahahahahah.



Wyślij zaproszenie do