Ewa Potocka

Ewa Potocka Redaktor,
specjalista ds. PR

Temat: Inglorious Bastards

Nowy film QT - wojenny, co Wy na to?

(Światowa premiera 01.01.2009r.)

konto usunięte

Temat: Inglorious Bastards

Ewa Ziomek:
Nowy film QT - wojenny, co Wy na to?

(Światowa premiera 01.01.2009r.)

Coś nowego, co w wykonaniu QT możę być bardzo interesujące. :)

konto usunięte

Temat: Inglorious Bastards

jezeli mam byc szczery to jakos nie potrafie wyobrazic sobie QT w takiej tematyce...chociaz z drugiej strony jest swietnym rezyserem z odjechanymi wizjami a to uskrzydla...
czekam z niecierpliwoscia na ten obraz :)
Ewa Potocka

Ewa Potocka Redaktor,
specjalista ds. PR

Temat: Inglorious Bastards

Tutaj więcej o obsadzie IB
http://www.popcorner.pl/popcorner/0,81708.html?tag=que...
O!Spearsówa się wkręciła!
Ewa Stachurska

Ewa Stachurska Visual
Merchandiser;Dekorat
or Wnętrz;Stylista;

Temat: Inglorious Bastards

Wyobrażam sobie Brada u Quentina. Myślę że dla niego to będzie perła w dorobku. Brad i Quentin. Czad.
A wojenny - oby w jego stylu ponieważ jest wyjątkowy.Ewa Stachurska edytował(a) ten post dnia 29.09.08 o godzinie 18:25
Magdalena Natalia Wiśniowska

Magdalena Natalia Wiśniowska Recruitment Manager
at Amazon Web
Services

Temat: Inglorious Bastards

can't wait..
Ewa Potocka

Ewa Potocka Redaktor,
specjalista ds. PR

Temat: Inglorious Bastards

Uwaga uwaga tytuł brzmi Inglourious Basterds: każdy może zmienić zdanie- QT to wie:)
a tu trochę więcej a propos http://www.screenrush.co.uk/film/fichefilm_gen_cfilm=6...

konto usunięte

Temat: Inglorious Bastards

czekam z niecierpliwością na kolejne dzieło!!!

konto usunięte

Temat: Inglorious Bastards

Ja tez jestem ciekaw, zwlaszcza, ze jest tu kilka interesujacych osob w obsadzie: Til Schweiger i Diane Krueger pasuja do niemieckiej tematyki filmu, Samuel Jackson i Julie Dreyfus to juz bywalcy Quentina, ciekawe kogo zagraja swoja droga. Brad Pitt? Hmm, mysle, ze spokojnie udzwignie glowna role, ale... Mike Myers? Ciekawy eksperyment :)

Jak zwykle jestem tez ciekawy muzyki i zdjec, bo te Quentin dobiera wysmienicie!
Łukasz Miszczyk

Łukasz Miszczyk Financial
Controller, ACCA
Affiliate

Temat: Inglorious Bastards

Julie Dreyfus zagra w "IB"! Super.

Ale wygląda na to, że jakiś epizod :( Na stronie filmu na IMDB jej nazwisko jest wymienione jako -naste z kolei.

konto usunięte

Magdalena Natalia Wiśniowska

Magdalena Natalia Wiśniowska Recruitment Manager
at Amazon Web
Services

Temat: Inglorious Bastards

recenzja filmu po Cannes:
http://film.onet.pl/0,0,1558476,1,600,artykul.html

mam nadzieję, że rozśmieszy was tak samo mocno jak mnie :-D
Martyna Urbańczyk

Martyna Urbańczyk ogarniaczka,
entuzjastka social
media i internetu

Temat: Inglorious Bastards

ciekawe... autorka uważa się za fankę Tarantino. Jakoś nie za bardzo widać to w tej recenzji...

konto usunięte

Temat: Inglorious Bastards

Hmmmm, wprawdzie wolę sie nie wypowiadać o czyms czego nie widziałam ale po przeczytaniu recenzji jestem bardziej zachęcona niz zniechęcona do obejrzenia tego filmu. Wszystkie minusy jakie autorka recenzji skrupulatnie wylicza to dla mnie cechy charakterystyczne i wiekie atuty kina Tarantino. Nie mogę się doczekac!
Magdalena Natalia Wiśniowska

Magdalena Natalia Wiśniowska Recruitment Manager
at Amazon Web
Services

Temat: Inglorious Bastards

Justyna, dokładnie tak samo mam.

bo jeśli autorka uznaje "absurd plus ironia, nieoczekiwane zwroty akcji, krew, dużo krwi, dialogi ostre i soczyste, jeszcze więcej krwi, do tego jakiś muzyczny szlagier" za chybione to, przepraszam bardzo, ale nie chcę wiedzieć co uznaje za prawidłowe w kinie :-)

a do tego Pitt, który ZNOWU pokaże na co go stać (bo w końcu cholera dobry aktor, a fuzja on-anrzygolina jest dla mnie, tym razem, chybiona ;-))

konto usunięte

Temat: Inglorious Bastards

Magdalena Natalia Wiśniowska:
Justyna, dokładnie tak samo mam.

bo jeśli autorka uznaje "absurd plus ironia, nieoczekiwane zwroty akcji, krew, dużo krwi, dialogi ostre i soczyste, jeszcze więcej krwi, do tego jakiś muzyczny szlagier" za chybione to, przepraszam bardzo, ale nie chcę wiedzieć co uznaje za prawidłowe w kinie :-)

a do tego Pitt, który ZNOWU pokaże na co go stać (bo w końcu cholera dobry aktor, a fuzja on-anrzygolina jest dla mnie, tym razem, chybiona ;-))


:)))
Ewa Potocka

Ewa Potocka Redaktor,
specjalista ds. PR

Temat: Inglorious Bastards

Oto jest! Oplakatowana Warszawa woła do kin!
I pamiętajmy co Pitt powiedział: You shouldn't watch this movie, don't watch it!
he he he zna się chłopak na negatywnej motywacji:)

Następna dyskusja:

Inglorious Bastards --> ...




Wyślij zaproszenie do