Katarzyna M.

Katarzyna M. Powoli ale z
sukcesem realizuję
swoje marzenia...

Temat: Podgrzewacz wody firmy Termet - PROBLEM

Witajcie,
Poszukuje serwisanta (instalatora), który zna się na GAZOWYM PODGRZEWACZU WODY PRZEPŁYWOWEJ TERMAQ TYP G-19-01. Mam problem z urządzeniem a naprawdę potrzebuje rady eksperta.Czy ktoś z Was może mi polecić zaufana osobę?

Z góry dzięki :)
Elżbieta Magia

Elżbieta Magia psycholog/ doradca
zawodowy/trener/
nauczyciel

Temat: Podgrzewacz wody firmy Termet - PROBLEM

Kasiu,

Proponuję wejśc na stronę firmy TERMET. Tam jest spis wszystkich autoryzowanych serwisów i serwisantów wraz z numerami telefonów i adresami. Nawet jesli nie masz już gwarancji na podgrzewacz (od 2 do 3 lat od zakupu) to pan z serwisu obejrzy twoj podgrzewacz za opłatą. Montowałam już dwa razy piece tej firmy, w dwóch róznych miastach (Szczecin i Rybnik)czyli dwa różne końce Polski:-) i panowie byli jednakowo mili i kompetentni.
Zyczę powodzenia!

Elżbieta

konto usunięte

Temat: Podgrzewacz wody firmy Termet - PROBLEM

Poszło na pw.
Katarzyna M.

Katarzyna M. Powoli ale z
sukcesem realizuję
swoje marzenia...

Temat: Podgrzewacz wody firmy Termet - PROBLEM

Elżbieta Magia:
Kasiu,

Proponuję wejśc na stronę firmy TERMET. Tam jest spis wszystkich autoryzowanych serwisów i serwisantów wraz z numerami telefonów i adresami. Nawet jesli nie masz już gwarancji na podgrzewacz (od 2 do 3 lat od zakupu) to pan z serwisu obejrzy twoj podgrzewacz za opłatą. Montowałam już dwa razy piece tej firmy, w dwóch róznych miastach (Szczecin i Rybnik)czyli dwa różne końce Polski:-) i panowie byli jednakowo mili i kompetentni.
Zyczę powodzenia!

Elżbieta

Elu dzieki za wskazówki, jednak nie ukrywam, że jeden Pan już był do piecyka i niestety nie okazał się fachowcem.Dlatego czasem lepiej zapytać bo wśród nas mogą być "złote rączki" :)

Dominik Recki

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

konto usunięte

Temat: Podgrzewacz wody firmy Termet - PROBLEM

Polecam Pana który jest fachowcem w temacie podgrzewaczy Termet jak i innych urządzeń tej marki.
Kontakt do niego jest tutaj http://termet-rzeszow.pl
Polecam!

konto usunięte

Temat: Podgrzewacz wody firmy Termet - PROBLEM

Agnieszka Szewczyk:
Polecam Pana który jest fachowcem w temacie podgrzewaczy Termet jak i innych urządzeń tej marki.
Kontakt do niego jest tutaj http://termet-rzeszow.pl
Polecam!
Temat z 2010 r.- na pewno już po problemie z podgrzewaczem...



Wyślij zaproszenie do