Temat: Gliwicki Klub NLP

Czy słyszłeś/łaś już o NLP? To moja nowa pasja. To fascynujące jak wielki wpływ wiedza z Psychologii może mieć na nasze życie. Czy wiesz o czym mówię? A może chciałbyś/ałabyś się dowiedzieć?

Na Śląsku dobrych szkół NLP i klubów nie ma w ogóle lub jest ich bardzo niewiele. Co sądzisz o możliwościach jakie oferuje psychologia w zakresie wpływania na zachowania innych?

Otwieram ten wątek dla wszystkich Gliwiczan mających coś do powiedzenia na temat wywierania wpływu. Czy jest Was tam dużo?
Agnieszka Sztąpka

Agnieszka Sztąpka Slawistyka i
farmacja. Szukam
ciekawych wyzwań...

Temat: Gliwicki Klub NLP

Czasem stosuję odświeżoną na ten temat wiedzę, ale raczej w celu skutecznej komunikacji niż wywierania wpływu.

Temat: Gliwicki Klub NLP

Agnieszka Sztąpka:
Czasem stosuję odświeżoną na ten temat wiedzę, ale raczej w celu skutecznej komunikacji niż wywierania wpływu.

A gdzie się tego uczysz?
Agnieszka Sztąpka

Agnieszka Sztąpka Slawistyka i
farmacja. Szukam
ciekawych wyzwań...

Temat: Gliwicki Klub NLP

Na studiach slawistycznych, a dokładnie na ćwiczeniach z komunikacji. To były dwa semestry (oczywiście nie całe poświęcono NLP) rewelacyjnie prowadzone. Po weekendowych zajęciach próbowalam od razu w pracy stosować pewne wskazówki i mam wrażenie (mam nadzieję, że to nie tylko wrażenie), że już instynktownie zdarza mi się dostosowywać formę komunikatu do konkretnej osoby.

Temat: Gliwicki Klub NLP

Genialnie ! Nie wiedziałem, że takich rzeczy uczą na slawistyce. To dla mnie świetna wiadomość :-)

A co do komunikacji - jestem przekonany, że to nie tylko wrażenie. Polecam nagrać swoje zachowanie w jakiejś sytuacji i obejrzeć w jaki sposób i kiedy się dopasowujemy. Ja to robiłem już wiele razy i za każdym razem sam siebie zaskakiwałem.

Agnieszko, chciałabyś dowiedzieć się na ten temat więcej? To oczywiście nie jest oferta, tylko pytanie. Być może uzbieranie grupy roboczej w Gliwicach byłoby ciekawym doświadczeniem ?

konto usunięte

Temat: Gliwicki Klub NLP

Witam serdecznie,
A o jaką grupę roboczą chodzi?:)

Temat: Gliwicki Klub NLP

Marta S.:
Witam serdecznie,
A o jaką grupę roboczą chodzi?:)


O grupę ludzi chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie Programowania Neuro-Lingwistycznego. Czyli o spotkania, przekazywanie sobie wiedzy i praktyczny warsztat. Taki Klub NLP :-)
Agnieszka Sztąpka

Agnieszka Sztąpka Slawistyka i
farmacja. Szukam
ciekawych wyzwań...

Temat: Gliwicki Klub NLP

Patryk Goleń:
Genialnie ! Nie wiedziałem, że takich rzeczy uczą na slawistyce. To dla mnie świetna wiadomość :-)

Nie wiem czy "uczą na slawistyce", czy był to efekt pasji mojej wykładowczyni - pasjonatki językoznawstwa i komunikacji. W każdym razie bylo ciekawie ;)
Praktyczny warsztat? Mogłoby to być pożyteczne, zwłaszcza że od tej pory wspierałam sie tylko lekturą.
Ela B.

Ela B. ...............

Temat: Gliwicki Klub NLP

..wpływ wywieram bez wiedzy teoretycznej.. Życie to najlepsza praktyka:)

Temat: Gliwicki Klub NLP

Agnieszka Sztąpka:
Praktyczny warsztat? Mogłoby to być pożyteczne,


Świetnie !
Trzeba tylko znaleźć odpowiednich ludzi. Znam już kilku, ale żeby warsztat był naprawdę praktyczny potrzeba jakieś 20 osób. Ciebie dodam do kontaktów. Ktoś jeszcze chętny na odrobinę praktyki?

konto usunięte

Temat: Gliwicki Klub NLP

Ja mogę się zgłosić na próbę.:)

konto usunięte

Temat: Gliwicki Klub NLP

Patryk Goleń:
Marta S.:
Witam serdecznie,
A o jaką grupę roboczą chodzi?:)


O grupę ludzi chcących rozwijać swoje umiejętności w zakresie Programowania Neuro-Lingwistycznego. Czyli o spotkania, przekazywanie sobie wiedzy i praktyczny warsztat. Taki Klub NLP :-)
pierwszy raz slysze taka nazwe ..o co chodzi .. jak sie tego uczyc ?

Temat: Gliwicki Klub NLP

Iwona Murawska:

pierwszy raz slysze taka nazwe ..o co chodzi .. jak sie tego uczyc ?

NLP to zbiór metod opracowanych przez ludzi zajmujących się różnymi dziedzinami, takimi jak Psychologia, Lingwistyka, Cybernetyka i wiele innych, służących temu, by zwiększyć prawdopodobieństwo w osiąganiu sukcesu w różnych sytuacjach w życiu. Ze względu na częste zastosowanie w handlu NLP kojarzone jest z perswazją i manipulacją, jednak ja wolę opowiadać o jasnej stronie jego mocy. Szukam chętnych chcących stworzyć grupę, która chciałaby poprawić swoje funkcjonowanie w obrębie takich umiejętności jak komunikacja z innymi ludźmi, autoprezentacja, motywacja, zmiana osobista.. :-)

Ehh.. troszeczkę się rozpisałem.. :-) Kursy NLP na ogół są związane z dużymi pieniędzmi. Ja mam drastycznie inna ofertę. Chciałbym zorganizować grupę roboczą za tak małe pieniądze jak tylko się da :-) (zakładając odpowiednie warunki szkoleniowe) Chcesz dowiedzieć się więcej?

konto usunięte

Temat: Gliwicki Klub NLP

Jestem zainteresowany.

Temat: Gliwicki Klub NLP

Andrzej Pilip:
Jestem zainteresowany.


OK, a więc Agnieszka i Andrzej. Grupa musi liczyć co najmniej 10 osób, aby miała sens. Może jacyś inni chętni? Znajomi? :-)

Sugeruję spotkanie zorganizować w ośrodku Leśny w Gliwicach. Ceny są tam bardzo przystępne i warunki też. Po uzbieraniu grupy zostanie tylko kwestia ustalenia daty.

konto usunięte

Temat: Gliwicki Klub NLP

Ja się zgłaszam.

Temat: Gliwicki Klub NLP

Marta S.:
Ja się zgłaszam.


Przepraszam. I Marta też :-)

konto usunięte

Temat: Gliwicki Klub NLP

brzmi ciekawie :)
teraz jestem w trakcie zakladania firmy, ale jak juz wszystko sie uspokoi u mnei to bardzo chetnie :)
Joanna K.

Joanna K. Productivity Buyer
Valeo Autosystemy
sp. z o.o

Temat: Gliwicki Klub NLP

Ja chętnie się dołącze o ile godziny spotkań mi na to pozwolą.

Temat: Gliwicki Klub NLP

Joanna i Iwona zapisane jako zainteresowane. Rodzi nam się grupa warsztatowa :-)

Gdy zapisze się jeszcze parę osób zaproponuję daty spotkania do wyboru :-)

Następna dyskusja:

Klub Cashflow, wtorki godz. 18




Wyślij zaproszenie do