konto usunięte

Temat: Rest in peace.

http://www.tmz.com/2009/06/25/michael-jackson-dies-chat/

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/8119951.stmRobert Lara edytował(a) ten post dnia 26.06.09 o godzinie 00:09
Arvind Juneja

Arvind Juneja Współtwórca @
Fangol.pl | Blogger
@ Fitback.pl

Temat: Rest in peace.

w razie gdyby ktoś chciał coś od siebie dodać pamiętajcie że piszecie o kimś kto właśnie nas opuścił na zawsze, o kimś kto dla wielu na zawsze w pamięci zostanie królem...
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: Rest in peace.

Arvind Juneja:
w razie gdyby ktoś chciał coś od siebie dodać pamiętajcie że piszecie o kimś kto właśnie nas opuścił na zawsze, o kimś kto dla wielu na zawsze w pamięci zostanie królem...

Ja chcę dodać.
Życie jest życiem i zazwyczaj nie jest przyjemnie, kiedy ktoś je traci. Ale to był nie tylko człowiek - to był symbol. I ten symbol miał określony kształt: silnego, żywiołowego, porywającego chłopaka, którego znamy z Bad czy Black or White.

Żałuję, że zmarł facet, którego kawałki towarzyszyły mi w bardzo różnych momentach życia, i który potrafił przekazać publiczności swoją fascynację tym, co robił.

Jak jednak pisałam na swoim blogu - myślę, że to dobrze, że nie dojdzie do tych zapowiadanych koncertów. Jacksona będziemy pamiętać takiego, jak w Thillerze - a nie jako zmęczonego życiem i chorobą, ledwo się ruszającego gościa, który desperacko próbuje wrócić choćby na chwilę na scenę.

konto usunięte

Temat: Rest in peace.

Czy popowe imprezy planowane do tygodnia po pogrzebie Micheala Jacksona jak Heineken Pop Festiwal powinny zostac przelozone lub odwolane?

Sadze ze poprawilo by to opinie branzy pop nie tylko w Polsce. Ze jednak czlowiek i jego zycie sie liczy a nie wylacznie mamona jaką jemu przynosi.

Ale jak bedzie? Pytanie zostawiam otwarte.Romuald K. edytował(a) ten post dnia 28.06.09 o godzinie 18:52
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: Rest in peace.

Romuald K.:
Czy popowe imprezy planowane do tygodnia po pogrzebie Micheala Jacksona jak Heineken Pop Festiwal powinny zostac przelozone lub odwolane?

Nie, dlaczego?
Myślisz, że facetowi, który spędził życie na scenie, odpowiadałoby uczczenie go - wyłączeniem muzyki?...
Jakoś mi się nie wydaje.

konto usunięte

Temat: Rest in peace.

Ewka Kira C.:
Myślisz, że facetowi, który spędził życie na scenie, odpowiadałoby uczczenie go - wyłączeniem muzyki?...
Jakoś mi się nie wydaje.
Chodziło mi raczej o zatrzymanie czegos innego. I tez z innej strony patrzac.
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: Rest in peace.

Romuald K.:

Chodziło mi raczej o zatrzymanie czegos innego. I tez z innej strony patrzac.

Że "człowiek i jego życie się liczy"...?
Myślisz, że w tak gigantyczne kłamstwo ktoś uwierzy, i jeszcze poprawi ono notowania tego nieznanego mi bliżej tworu, który nazywasz "branżą POP"...?

E, nie sądzę.

Poza tym nadal nie wiem, w jaki sposób wyłączenie tej muzyki miałoby sprawić, że nagle wszyscy dostrzegą "że życie ludzkie się liczy"?

PS. Z niecierpliwością oczekiwałam czy Kaczyński wprowadzi żałobę narodową. W końcu taki fajny pretekst...

konto usunięte

Temat: Rest in peace.

Ewka Kira C.:
PS. Z niecierpliwością oczekiwałam czy Kaczyński wprowadzi żałobę narodową. W końcu taki fajny pretekst...
to predzej Kwasniewski sie mogl zainteresowac gdyz przedstawial sie jako przyjaciel MJ podczas jego pobytu w Warszawie.Romuald K. edytował(a) ten post dnia 30.06.09 o godzinie 00:45
Ewka Kira C.

Ewka Kira C. blogerka do
wynajęcia szuka
miłej redakcji
cyber-girl.net

Temat: Rest in peace.

A z innej beczki - wybiera się ktoś może na pogrzeb?...

Następna dyskusja:

Love and peace forever :-)




Wyślij zaproszenie do