Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Paweł Tyniec:

z tym opuszczaniem to bym nie byl taki pewny, min 4 miejsce w lidze musza zajac a z taka gra jak wczoraj to raczej niewykonalne.

nawet zwyciezca LM nie ma zagwarantowanego miejsca w nast. edycj :/

o widzisz Pawel, wlasnie sobie przypomnialem ze zmienili to chyba z 2 sezony temu ...

Ale wiesz , to Milan, ja stwierdzilem ze odpuszcza, ale to 3 / 4 zajma ;). Zobaczymy - najlepiej nie jest :/ ...
Mariusz Wasik

Mariusz Wasik Pracownik UMWD

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

nawet zwyciezca LM nie ma zagwarantowanego miejsca w nast. edycj :/

akurat z tym będe dyskutował :) - http://www.uefa.com/multimediafiles/download/competiti... strona 1 , rozdział "titleholder"

Pozdrawiam
Paweł Tyniec

Paweł Tyniec Adwokat w: Tyniec
Kostrz i Wspólnicy
adwokaci i radcowie
...

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Mariusz Wasik:
nawet zwyciezca LM nie ma zagwarantowanego miejsca w nast. edycj :/

akurat z tym będe dyskutował :) - http://www.uefa.com/multimediafiles/download/competiti... strona 1 , rozdział "titleholder"

Pozdrawiam

chyba masz racje, zastanawiam sie czy tego nie zmieniono w "ostatnim czasie"

Liverpool w 2005 wygral LM (wiemy to wszyscy) a Premier League zajął 5 miejsce i był problem, że nie może grać w nast. edycji... jeśli mnie pamięć nie myli.
Miłosz D.

Miłosz D. Dyrektor Łańcucha
Dostaw / Supply
Chain Director

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Paweł Tyniec:
Mariusz Wasik:
nawet zwyciezca LM nie ma zagwarantowanego miejsca w nast. edycj :/

akurat z tym będe dyskutował :) - http://www.uefa.com/multimediafiles/download/competiti... strona 1 , rozdział "titleholder"

Pozdrawiam

chyba masz racje, zastanawiam sie czy tego nie zmieniono w "ostatnim czasie"

Liverpool w 2005 wygral LM (wiemy to wszyscy) a Premier League zajął 5 miejsce i był problem, że nie może grać w nast. edycji... jeśli mnie pamięć nie myli.

I właśnie po tym precedensie zmieniono przepisy
Mariusz Wasik

Mariusz Wasik Pracownik UMWD

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Miało być tak pieknie a skończyło sie jak zawsze - stracić 2 bramki w doliczonym czasie takiemu klubowi jak Milan nie przystoi !!! Ale jeszcze bardziej zdenerwowały mnie komentarze pomeczowe niby-trenera Leonardo, który stwierdził że "jest zadowolony z wystepu zespołu" ( WTF ?!?!?!) i że " takie epizody sie zdarzają" ?!?!?! Jeżeli chłop dalej będzie podchodził w ten sposób do wyników meczów to życzę powodzenia kibicom Milanu :/

konto usunięte

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Akurat w tym wypadku z Leonardo się zgodzę. Nie lubię kiedy działacze mówią, że graliśmy dobrze a wynik był kiepski... ale w tym wypadku poprę trenera. Milan zagrał naprawdę bardzo dobre spotkanie. Widać coraz większe zgranie, dużo gry kombinacyjnej na naprawdę wysokim poziomie. Oczywiście na pewno ciężko nazwać sukcesem remis w takich okolicznościach, ale nie zapominajmy, że Milan grał na naprawdę trudnym terenie, kto oglądał i słyszał ten tumult w Napoli ten wie o czym mówię...

Bałem się kiedy Napoli strzeliło kontaktową bramkę bo mimo niewielu minut które pozostały w duszy wiedziałem - "teraz się zacznie", no i niestety.

Aczkolwiek przed wyjściem na boisko remis w tym meczu był akceptowalny, fakt faktem szkoda, że w takich okolicznościach, bo wygrana była na wyciągnięcie ręki... Ale z drugiej strony jeśli pomyślę sobie ile razy Milan w ostatnich latach wygrywał mecze w doliczonym czasie gry i to bardzo ważne mecze, to mogę taki remis na wyjeździe w Napoli podarować ;).
Miłosz D.

Miłosz D. Dyrektor Łańcucha
Dostaw / Supply
Chain Director

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Prawda jest natomist taka, że Napoli powinno strzelić bramki wcześniej i nie byłoby niesamowitej końcówki.
Paweł Tyniec

Paweł Tyniec Adwokat w: Tyniec
Kostrz i Wspólnicy
adwokaci i radcowie
...

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Miłosz D.:
Prawda jest natomist taka, że Napoli powinno strzelić bramki wcześniej i nie byłoby niesamowitej końcówki.

hahahaha dobre...

smutne ale chyba prawdziwe :/

wszyscy sie zachlysneli 3 zwyciestwami z rzedu i pomysleli ze Milan jest znow Grande, a nie jest. Od kilkunastu miesiecy milan jest (gra) prze-cie-tny, taki na miare napoli, bari etc. a zwyciestwa z "realem 0:4 madryt" tego nie zmienilo.
Paweł Tyniec

Paweł Tyniec Adwokat w: Tyniec
Kostrz i Wspólnicy
adwokaci i radcowie
...

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

mamy kolejnego "miszcza" w składzie... miszcza do lat 20 :)

ciekawe co z niego bedzie?
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Mariusz Wasik:
akurat z tym będe dyskutował :) -


o prosze. dobrze wiedziec. wstyd nie wiedziec. dzieki .
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Paweł Tyniec:
mamy kolejnego "miszcza" w składzie... miszcza do lat 20 :)

ciekawe co z niego bedzie?

Piszesz o D. Adiyiah'u ? Mysle ze to moze nie talent na miare Pato , ale ma szanse na spora kariere . nie jestem pewien jedynie czy hmm w serie A akurat ... napewno to wykradniecie go norwegom bylo niezlym posunieciem, bo teraz jego wartosc pewe sie zwielokrotnila znacznie ..Daniel Łukasz B. edytował(a) ten post dnia 02.11.09 o godzinie 15:08
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

no i co Panowie w Lidze M jak narazie idzie bardzo , bardzo ok.

Mecz byl super. MILAN W FORMIE :)

kurcze, boli mnie troche nieuznana bramka Pato , moglo byc lepiej ;)

Nie do konca jestem przekonany ze on faulowal ...
Marcin P.

Marcin P. Software Engineer /
PL/SQL Developer

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Początek sezonu był trudny.
Leonardo szukał odpowiedniego zestawienia dla Milanu po odejściu Kaki i wydaje się, że je znalazł. Zespół się zgrywa. Grają dużo ciekawszą dla oka piłkę i kto wie co z tego wyjdzie.
Wreszcie gramy do przodu :)
Przydałaby się większa rotacja w składzie i jeszcze dwóch bocznych obrońców w zimie i kto wie co będzie na koniec sezonu:) No i wreszcie jest motywacja w zespole.
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Panowie , Milan odrodzony :)

3 pozycja , tuz za II , a po kilku kolejkach i derbach kto wie ;)
Miłosz D.

Miłosz D. Dyrektor Łańcucha
Dostaw / Supply
Chain Director

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Daniel Łukasz B.:
Panowie , Milan odrodzony :)

3 pozycja , tuz za II , a po kilku kolejkach i derbach kto wie ;)

Tej drużyny nie stać na regularne wygrywanie a tego trzeba do scudetto. Nie było stać milanu w poprzednich latach na regularność w Serie A to i teraz nie będzie. Poza tym dla wielu graczy nie ma kompletnie alternatywy - Pato, Roonie, Pirlo. Bez tej trójki system Leonardo nie istnieje.
Ale trzymam kciuki. 3 miejsce dające awans do LM to plan minimum. A może chęć udowodnienia sobie i światu, że wieści o końcu milanu były stanowczo przedwczesne, pozwolą chłopakom na ugranie czegoś w LM?? ;-)
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Miłosz D.:
Daniel Łukasz B.:
Panowie , Milan odrodzony :)

3 pozycja , tuz za II , a po kilku kolejkach i derbach kto wie ;)

Tej drużyny nie stać na regularne wygrywanie a tego trzeba do scudetto.

Przeciez oni wlasnie to robia i to nie tylko w lidze, ale i w LM :)

Nie było stać milanu w poprzednich latach na regularność w Serie A to i teraz nie będzie.

Nie zgodze sie . To jest sport, w druzynie zaszly zmiany - jest nowy trener paru nowych mlodych BARDZO perspektywicznych zawodnikow...
Poza tym dla wielu graczy nie ma kompletnie alternatywy - Pato, Roonie, Pirlo. Bez
tej trójki system Leonardo nie istnieje.

Bo Oni sa klasa sama w sobie . to tak jakby powiedziec ze w MU nie ma alternatywny dla Van der Sara, Roneya czy Gigsa ...

Nie ma i nie bedzie beda jedynie zmiennicy ..

Ale trzymam kciuki. 3 miejsce dające awans do LM to plan minimum.

No coz , ja trzymam kciuki za 1 miejsce...
A może chęć udowodnienia sobie i światu, że wieści o końcu Milanu były stanowczo przedwczesne, pozwolą chłopakom na ugranie czegoś w LM?? ;-)

Nie bedzie czegos takiego jak koniec Milanu - Milan to jedna z najwiekszych pilkarskich druzyn swiata w dziejach . W ostatanich meczach LM doskonale to udowodnili ...

mam nadzieje ze wzorem poprzednio zdobytego Pucharu Europy Milanowi nie pojdzie slabiej w Serie A ... Ale licze sie z tym.

Serie A to moim zdaniem po Premier League najtrudniejsza i grali najbardziej wyrownana Liga swiata, wiec 3 , czy 4 miejsce nie mozna traktowac jako porazki, jesli np. dzieki temu wygrali by lige mistrzow ...
Miłosz D.

Miłosz D. Dyrektor Łańcucha
Dostaw / Supply
Chain Director

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Daniel Łukasz B.:
Miłosz D.:
Daniel Łukasz B.:
Panowie , Milan odrodzony :)

3 pozycja , tuz za II , a po kilku kolejkach i derbach kto wie ;)

Tej drużyny nie stać na regularne wygrywanie a tego trzeba do scudetto.

Przeciez oni wlasnie to robia i to nie tylko w lidze, ale i w LM :)

W lidze mistrzów wygrali z OM na wyjedzie a potem przegrali na San Siro z Zurichem by niespodziewanie wygrać na Santiago Bernabeu z Realem. O jakiej regularności piszesz? :-)
W serie A dopiero ostatnie 5 kolejek pokazuje regularność, ale to nadal 5 kolejek z 12tu rozegranych a to zaledwie 1/6 sezonu :/ Ciut za mało. Inter ma już punktów 7 pkt więcej (liczę, że Milan dowiezie zwycięstwo z Cagliari - post piszę w przerwie).
Nie było stać milanu w poprzednich latach na regularność w Serie A to i teraz nie będzie.

Nie zgodze sie . To jest sport, w druzynie zaszly zmiany - jest nowy trener paru nowych mlodych BARDZO perspektywicznych zawodnikow...
Którzy to? Pato i co dalej? ;-))
Poza tym dla wielu graczy nie ma kompletnie alternatywy - Pato, Roonie, Pirlo. Bez
tej trójki system Leonardo nie istnieje.

Bo Oni sa klasa sama w sobie . to tak jakby powiedziec ze w MU nie ma alternatywny dla Van der Sara, Roneya czy Gigsa ...

Nie ma i nie bedzie beda jedynie zmiennicy ..

Giggs od dawna nie jest już graczem pierwszej jedenastki a i Rooney ma klasowego zmiennika. Milan klasowych zmienników nie ma niestety. W ataku poza Pato, Boriello i Ronaldinho mamy ... Inzaghiego i znaki zapytania. Może jak zimą wróci Becks i dołączy ten 20to letni Adiyah to będą alternatywy na inne ustawienie zespołu.
Dla Pirlo zmiennika klasowego nie ma od lat :-(
Ale trzymam kciuki. 3 miejsce dające awans do LM to plan minimum.

No coz , ja trzymam kciuki za 1 miejsce...

Wiesz, ja generalnie też ;-) Ale realistycznie stawiam na miejsce w pierwszej trójce.
A może chęć udowodnienia sobie i światu, że wieści o końcu Milanu były stanowczo przedwczesne, pozwolą chłopakom na ugranie czegoś w LM?? ;-)

Nie bedzie czegos takiego jak koniec Milanu - Milan to jedna z najwiekszych pilkarskich druzyn swiata w dziejach . W ostatanich meczach LM doskonale to udowodnili ...
Dokładnie TO SAMO właśnie napisałem ;-)
mam nadzieje ze wzorem poprzednio zdobytego Pucharu Europy Milanowi nie pojdzie slabiej w Serie A ... Ale licze sie z tym.

To byłby wynik ponad stan - dokładnie jak ostatnim razem.
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Jej rzeczywiscie z ciebie niezly kibic Milanu ... pewnie Ci blizej do Juve itd ;)

Sluchaj na temat perspektywicznych zawodnikow ... poprostu Zapoznaj sie z nimi i tyle, bo byc moze nie znasz szerokiej kadry Milanu ...

Nie tylko Pato , nie tylko (choc jest zdecydowanie talentem na miare Kaki.. wielkim talentem .. ) . Mi sie nie chce na ten temat dywagowac.

Regularnosc... regularnosc w lidze jest - o tym pisze.

co do LM trzeba mowic o zupelnie innej regularnosci - biorac pod uwage wyniki w lidze i czas tej regularnosci , skonforntowanie tego z LM , to tak mozna mowic o regularnosci tez w LM / od pewnego momentu .

Co do "ponad stan" to sie nie zgadzam i tyle, chyba mecze innych druzyn ogladalismy , bo ja jak najbardziej uwazam ze ostatni Puchar wywalczony byl slusznie i sie slusznie Milanowi nalezal.

no i Tyle ;) Najlepszego.
Miłosz D.

Miłosz D. Dyrektor Łańcucha
Dostaw / Supply
Chain Director

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Daniel Łukasz B.:
Jej rzeczywiscie z ciebie niezly kibic Milanu ... pewnie Ci blizej do Juve itd ;)
No to jest dobry argument w dyskusji. Zapewniam, że zdziwiłbyś się.
Sluchaj na temat perspektywicznych zawodnikow ... poprostu Zapoznaj sie z nimi i tyle, bo byc moze nie znasz szerokiej kadry Milanu ...

I znów brak argumentów. Ja czekam na nazwiska.

Nie tylko Pato , nie tylko (choc jest zdecydowanie talentem na miare Kaki.. wielkim talentem .. ) . Mi sie nie chce na ten temat dywagowac.

Albo nie potrafisz ;-)
Regularnosc... regularnosc w lidze jest - o tym pisze.
Super. Po dramatycznym początku mamy 8 kolejnych spotkań na bez porażki (w tym 5 wygranych ale też beznadziejny remis z Bergamo czy frajerski z Napoli). To cieszy, ale regularny to jest niestety na razie Inter. Jak po 38 kolejkach Milan będzie pierwszy to ja się będę cieszył z tego najbardziej, ale oglądam każdy mecz praktycznie w tym sezonie i o regularności nie ma mowy.
O regularności pisze też felietonista acmilan.pl - polecam ostatni akapit - http://www.acmilan.pl/prasa/felietony/jp_boska_komedia...

Drużyna złapała wiatr w żagle, ale nadal popełnia koszmarne błędy (widziałeś wczoraj w 1 połowie z jaką łatwością Cagliari tworzyło sytuacje?) w obronie i gra zrywami (zresztą pasjonującymi, jak wczoraj przy akcjach na 2-2 i 3-2 (magiczne podanie Rooniego) czy chociażby w meczu z Realem.

System Leonardo jest cholernie ryzykowny. I mówią o tym sami zawodnicy (chociażby Zabrotta czy Oddo).

I ostatnie słowo o regularności:
"Milan jest dziś niewiadomą, może zarówno wygrać, jak i przegrać z każdym, nawet jeśli wydaje się to nieprawdopodobne. Nie dokona zbyt wiele w Serie A, ponieważ brakuje mu regularności, nie w tym roku. W Lidze Mistrzów - zobaczymy."
Wiesz kto to powiedział?
Co do "ponad stan" to sie nie zgadzam i tyle, chyba mecze innych druzyn ogladalismy , bo ja jak najbardziej uwazam ze ostatni Puchar wywalczony byl slusznie i sie slusznie Milanowi nalezal.

no i Tyle ;) Najlepszego.

Oczywiście, że się należał. W końcu w finale Pippo strzelił 2 prawidłowe bramki a L'pool tylko jedną. To nie podlega dyskusji!

Również najlepszego! Forza Milan ;-)
Daniel B.

Daniel B. Specjalista

Temat: AC Milan czeka kilka chudych lat... albo jest...

Nie , ja nie mam czasu na tego typu dyskusje . WYstarczy mi ze ja widze regularnosc w 6 kolejnych wygranych meczach w lidze 9 I to jak wygranych ), a Ty jej nie widzisz i Poslugujesz sie na poparcie swoich slow czyimis slowami... Dlatego odechciewa m isie dyskutowac, ja dyskutuje o faktach , Ty o cytatach .. Czego oczekujesz ? Regularnosci na poziomie 15 meczy bez straty punktu ? Przeciez to jest prawie niemozliwe w przypadku owiele mniej wyrownanych lig - takich jak np. Hiszpanska.. a co dopiero takich gdzie poziom druzyn w pierwszej 6 jest bardziej zblizony ...



Jesli Chcesz sie Zapoznac z szeroka kadra Milanu - http://google.pl napewno szybko znajdziesz odpowiednie dane. Napewno zobaczysz ze sporo jest w niej zawodnikow do 26 roku zycia i nie jest to tylko Pato. Na dodatek sa to przewaznie reprezentanci swoich krajow.

Sadze jednak ze znasz kadre, wiesz ilu jest w wypozyczeniach , aby sie nie marnowali na lawkach i doskonale Zdajesz sobei sprawe ze zmiana pokoleniowa w Milanie jzu sie zaczyna.

Co do systemu - zgodze sie jest ryzykowny. ALe jest INNY od tego co prezentuje sie w Serie A . dlatego Milan stracil ostatnio 3 bramki w meczu, ale zdolal wygrac... Piekno ich futbolu nie polegalo kiedys na murowaniu bramki i zdaje sie wkoncu jakis trener zaczyna to dostrzegac. Oni sie boja zmian, ale zmiany SA POTRZEBNE aby wygrywac, skoro poprzedni system zawodzil. Milan gra i stara sie grac inna pilke. dlatego Pippo nie jest juz tak waznym elementem jak kiedys.
Tu juz nie ma gry na jednego , 2 zawodnikow.

Inna sprawa ze Dida do wymiany Natychmiast. Haos w bramce.
Inzaghi tez juz powoli zwijal bedzie zagiel ..

Pozostaje miec nadzieje ze Pato bedzie niekwestionowana gwiazda Milanu na miare jego poprzednikow. Napewno nie przekreslal bym Ronaldinho, mimo ze najlepsze pewnie ma juz za soba.

Ja jestem dobrej mysli. W Srode mam nadzieje dadza popalic Ol. Marsylia :)Daniel Łukasz B. edytował(a) ten post dnia 24.11.09 o godzinie 10:00

Następna dyskusja:

Milan - Celtic




Wyślij zaproszenie do