konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

EMIGRACJA DO KANADY
Strona dla ludzi którzy chcą północno-amerykańskiego stylu życia dla siebie i swojej rodziny na poziomie znacznie przekraczającym poziom życia w Europie Zachodniej.
Oferta dla tych,którzy chcą realizować swoje marzenia. Ci, którzy chcą więcej, niż tylko zarobić kilka funtów, dolarów czy euro na godzinę, wiedzą że trzeba zainwestować w siebie i zrozumieć nowe środowisko, żeby osiągnąć sukces.
Wejdzcie na naszą stronę i wybierajcie lepsze życie!
C.I.F.S. Inc. pomoże Wam spełnić marzenia!
Wszelkie informacje w na naszej polskiej stronie internetowej


wypełnij koniecznie formularz zgłoszeniowy !

http://emigracjadokanady.pl
Michał Steier

Michał Steier Senior Project
Manager at AtoS

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Ten temat spadł mi z nieba.

Dzięki
Michał Steier

Michał Steier Senior Project
Manager at AtoS

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Inna strona:
http://www.emigracjadokanady.net/

Niestety na pierwszej stronie podanej w tym wątku nie podano kosztów operacyjnych, na drugiej - podanej przeze mnie widać, że cena to od 1000CND w górę. Wiedziałem, że jest haczyk.
To sobie samemu pozałatwiam :-)
Przemysław Pawluk

Przemysław Pawluk Programista
aplikacji web i
mobilnych

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Michał,
Udało ci się już pozałatwiać sprawy z wyjazdem? Mnie toczeka w najbliższym czasie. Może masz jakieś rady. Z góry dziękuję.
Daniel Gravel

Daniel Gravel Human Resources
Management/Strategi
Business Consultant
...

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

http://www.dominion.ca/Canada_Day_Survey_2007.pdf

See how much Canadians know about Canada.
Michał Steier

Michał Steier Senior Project
Manager at AtoS

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Przemysław P.:
Michał,
Udało ci się już pozałatwiać sprawy z wyjazdem? Mnie toczeka w najbliższym czasie. Może masz jakieś rady. Z góry dziękuję.


Większość mam już załatwioną.
Wyjazd przesunął się jednak na przyszły rok.

Na początek polecam pojechać do ambasady na sesję informacyjną, która odbywa się w piątki. Tam wszystkiego się dowiesz. Co prawda trzeba jechać aż do Warszawy, ale warto.
Przemysław Pawluk

Przemysław Pawluk Programista
aplikacji web i
mobilnych

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Udalo sie. Oboje dostalismy wizy z żoną. Przed nami Kanada. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat York University Toronto i chce się podzielić to będę wdzięczny. Podobnie jeśli chodzi o Toronto i okolice :)

Pozdrawiam
Przemek
Piotr P.

Piotr P. Wieczna pogoń za
nowymi wyzwaniami.

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Miałem wykładowcę u siebie na uczelni z York University, i był niezły. Z tego co się orientuję, to mają dość popularny wydział biznesu i rozsądny MBA.
Jarosław Pawelec

Jarosław Pawelec Kierownik, Asseco
POLAND S.A.

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Przemysław P.:
Udalo sie. Oboje dostalismy wizy z żoną. Przed nami Kanada. Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat York University Toronto i chce się podzielić to będę wdzięczny. Podobnie jeśli chodzi o Toronto i okolice :)

Pozdrawiam
Przemek


Witam
Czy trudno jest dostać wizę?
Czy to jest skomplikowany proces?

Pozdrawiam

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Witam.

Wybieram się Kanady na kurs językowy. Jeżeli ktoś z Was zna jakieś dobre szkoły językowe w kanadzie, proszę o info.

pozdr.

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Toronto jest cudowne :) Ja akurat mam rodzine na Rose Park Road, która jest malenka ulica, ale wbrew pozorom Toronto jest dosc latwe do opanowania :D
Rafał Zawicki

Rafał Zawicki ERP, Consulting,
Service Oriented
Architecture,
SSC/BPO, ...

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Ja miałem raz problem zgubiłem się na autostradach :)
Jedyny kraj gdzie mógłbym wyemigrować :)
Mississauga rulezz
Maciej Myśliwiec

Maciej Myśliwiec Media, Komunikacja,
Social Media,
Szkolenia, NGO

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Michał S.:
Przemysław P.:
Na początek polecam pojechać do ambasady na sesję
informacyjną, która odbywa się w piątki. Tam wszystkiego się dowiesz. Co prawda trzeba jechać aż do Warszawy, ale warto.

Pytanie mam takie. czy jak przyjezdzasz na sesje, to cie jakos rejestruja ze tam byles? Bo tak sie zastanawiam. zalozmy, ze pojade na spotkanie, a potem ubiegam sie o wize znowu w przyszlym roku i oni wiedza ze mysle o emigracji, to moga miec zastrzezenia co do prawdziwosci mojego oswiadczenia "zamierzam wrocic do Polski, jade tylko na wakacje".
Rafał Zawicki

Rafał Zawicki ERP, Consulting,
Service Oriented
Architecture,
SSC/BPO, ...

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Jak wyjezdzalem mialem wize turystyczna, a pozniej zalatwilem sobie papier ze szkoly ze jade na kurs. Na lotnisku gosc przeczytal to i wbil mi to w wize, jednak aby przedluzyc pobyt i dalej sie uczyc musialbym wracac do pl.

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

ale na szczescie jeszcze nigdy nie spotalam sie z jakimis problemami w uzyskaniu wizy, albo jej przedluzeniu bedeac juz w ca.

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

uzyskanie wizy w Buffalo w USA do Kanady jest znacznie mniej skomplikowane niz w Wawie;(

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Daniel G.:
http://www.dominion.ca/Canada_Day_Survey_2007.pdf

See how much Canadians know about Canada.
I had no idea that Canadians feel so attached to the 'Timbit'. ;)

By the way, I expected it to be a text which makes fun of Canadians 'cause they know hardly anything about their country's history or geography. There're such texts or programs which ridicule, for example, Americans. Sad but true.

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Przemysław P.:
Michał,
Udało ci się już pozałatwiać sprawy z wyjazdem? Mnie toczeka w najbliższym czasie. Może masz jakieś rady. Z góry dziękuję.


Tak z Ciekawosci czy jedziesz do pracy czy szkoly...ja bardzo mocno mysle nad wyjazdem do Kanady, tylko troche sie boje bez pracy na poczatek.
Przemysław Pawluk

Przemysław Pawluk Programista
aplikacji web i
mobilnych

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

Kamila Stangret:

Tak z Ciekawosci czy jedziesz do pracy czy szkoly...ja bardzo mocno mysle nad wyjazdem do Kanady, tylko troche sie boje bez pracy na poczatek.

Ja jade do szkoły. Żona do pracy. Jeśli nie masz problemów z językiem to praca spokojnie się znajdzie. Chociaż nie zawsze na początek ta wymażona.

Powodzenia
Przemek

konto usunięte

Temat: Emigracja do KANADY,praca,studia

czy na prawdę tylko w Wawie na miejscu można się wszystkiego dowiedzieć?
Michał Steier:
Przemysław Pawluk:
Michał,
Udało ci się już pozałatwiać sprawy z wyjazdem? Mnie toczeka w najbliższym czasie. Może masz jakieś rady. Z góry dziękuję.


Większość mam już załatwioną.
Wyjazd przesunął się jednak na przyszły rok.

Na początek polecam pojechać do ambasady na sesję informacyjną, która odbywa się w piątki. Tam wszystkiego się dowiesz. Co prawda trzeba jechać aż do Warszawy, ale warto.

Następna dyskusja:

Emigracja do Kanady




Wyślij zaproszenie do