Karolina C Dulnik

Karolina C Dulnik Ekspertka w
dziedzinie
komunikacji
wewnętrznej,
interpers...

Temat: ceny biletów

To zaczyna być jakieś szaleństwo. I na pewno jest totalnym brakiem szacunku i uznania dla rodzimej sztuki. Ceny biletów na koncerty w Polsce.
Madonna 400 pln, a Variete 20 pln... :/
Mikołaj K.

Mikołaj K. Project Manager

Temat: ceny biletów

Antony and The Johnsons - ceny na ten występ też wiele pozostawiają do życzenia. Dla mnie to jestskandal. W życiu nie dam więcej niż 200zł za koncert.
Prawdopodobnie tylko na Pink Floyd w oryginalnym składzie byłbym w stanie wydać więcej kasy na bilet. Paranoja!
Inna sprawa to to, że faktycznie ceny koncerty rodzimych artystów są śmieszne w porównaniu z gwiazdami światowymi. Może poza Hey i kilkoma innymi polskimi kwiatkami...
Nie wyrażam na to zgody.Mikołaj K. edytował(a) ten post dnia 06.02.09 o godzinie 00:54
Robert M.

Robert M. Robert Rob.
Mierzwicki

Temat: ceny biletów

Mikołaj K.:
Antony and The Johnsons - ceny na ten występ też wiele pozostawiają do życzenia. Dla mnie to jestskandal. W życiu nie dam więcej niż 200zł za koncert.
Prawdopodobnie tylko na Pink Floyd w oryginalnym składzie byłbym w stanie wydać więcej kasy na bilet. Paranoja!
Inna sprawa to to, że faktycznie ceny koncerty rodzimych artystów są śmieszne w porównaniu z gwiazdami światowymi. Może poza Hey i kilkoma innymi polskimi kwiatkami...
Nie wyrażam na to zgody.Mikołaj K. edytował(a) ten post dnia 06.02.09 o godzinie 00:54

zgody też nie wyrażam!
ale nie uda Ci się za żadną kasę PF zobaczyć na żywo w oryg.składzie... because - without Richard Wrighta nie ma PF... w oryg.składzie:)... a szkoda... :(
Mikołaj K.

Mikołaj K. Project Manager

Temat: ceny biletów

Robert, wiem.
Paweł Strzelczak

Paweł Strzelczak e-commerce
zakupy/sprzedaż

Temat: ceny biletów

za koncert floyd`ow live w org skladzie oddam lewa nerke (-;
Mikołaj K.

Mikołaj K. Project Manager

Temat: ceny biletów

Przypominam jednak, że ten temat ma wnieść inną treść, niż licytację, ile kto da za Pink Floyd. :]

Temat: ceny biletów

Dla mnie ceny biletów w ostatnim czasie to już jakaś paranoja - bardzo chciałam iść na Antony'ego, ale ponad 200pln za najtańszy (!!!) bilet, to przegięcie i nie zamierzam go popierać swoim udziałem w imprezie. Nie idę. Poczekam na inną okazję, a organizatorom życzę, żeby im masa biletów została w kasach - może nauczy ich to szacunku do miłosników dobrej muzy - jak by nie było "alternatywnej"...
Karolina M.

Karolina M. singin' in the rain

Temat: ceny biletów

ooo Pan Mikołaj na straży czystości tematu;)
co to się dzieje...:)
Mikołaj K.

Mikołaj K. Project Manager

Temat: ceny biletów

Karolina Mazurska:
ooo Pan Mikołaj na straży czystości tematu;)
co to się dzieje...:)
A nie uważasz, że tym razem słusznie? :]
Karolina M.

Karolina M. singin' in the rain

Temat: ceny biletów

Mikołaj K.:
Karolina Mazurska:
ooo Pan Mikołaj na straży czystości tematu;)
co to się dzieje...:)
A nie uważasz, że tym razem słusznie? :]

ja tam lubie offtopy...(przepraszam Matko Założycielko;))
Mikołaj K.

Mikołaj K. Project Manager

Temat: ceny biletów

Uch Ty! Niesforna jesteś... :]
Ewa Baran

Ewa Baran SEOwca, Cookie
Monster

Temat: ceny biletów

Paweł "pablo" Strzelczak:
za koncert floyd`ow live w org skladzie oddam lewa nerke (-;

Łatwo oddawać nerkę mając pewność, że nie będzie koncertu:D
Paweł Strzelczak

Paweł Strzelczak e-commerce
zakupy/sprzedaż

Temat: ceny biletów

ewa baran:

Łatwo oddawać nerkę mając pewność, że nie będzie koncertu:D
i to jest bol...

konto usunięte

Temat: ceny biletów

No niestety potwierdzam, ceny są masakryczne, chociaż szczerze mówiąc, nie zawsze. Powiedzcie mi, z czego wynika różnica w cenie na koncert Metalliki lub Iron Maiden (125zł) i Madonny (400zł)? Bo ja tego właśnie nie rozumiem... to jest jakieś totalne nieporozumienie.

A potem jest występ rodzimego muzyka (nie lubię, nie chodzę, ale nieważne) i cena 20-30zł. Porażka.
Paweł Strzelczak

Paweł Strzelczak e-commerce
zakupy/sprzedaż

Temat: ceny biletów

koncerty staja sie coraz bardziej "ekskluzywne" w zlym tego slowa znaczeniu, wlasnie jesli chodzi o ceny...
Karolina M.

Karolina M. singin' in the rain

Temat: ceny biletów

Tomasz Kapica:
No niestety potwierdzam, ceny są masakryczne, chociaż szczerze mówiąc, nie zawsze. Powiedzcie mi, z czego wynika różnica w cenie na koncert Metalliki lub Iron Maiden (125zł) i Madonny (400zł)? Bo ja tego właśnie nie rozumiem... to jest jakieś totalne nieporozumienie.

A potem jest występ rodzimego muzyka (nie lubię, nie chodzę, ale nieważne) i cena 20-30zł. Porażka.

dla mnie bardzo dziwne są te różnice w cenach biletów...
np. myślę bardzo porównywalne popularnościowo zespoły:
Tiamat (80/90) i Opeth (125/135) - różnica w cenie 45 zł!!! szok!
zwłaszcza że Tiamat gra z kilkoma innymi zespołami a Opeth - sam (przynajmniej póki co)
domyślam sie, że to kwestia organizatora koncertu...ale no właśnie ale... trochę to przesada!
albo inny przykad - koncerty w HRC polskich wykonawców są stosunkowo niedrogie...ok 20-25 zł...a o ile się nie mylę...koncert Panasa kosztował tam 40 zł...skąd ta różnica?
ciekawy temat...
Paweł Strzelczak

Paweł Strzelczak e-commerce
zakupy/sprzedaż

Temat: ceny biletów

zapewne im ktos bardziej celebrytem jest tym wiecej bierze..
Karolina M.

Karolina M. singin' in the rain

Temat: ceny biletów

Paweł "pablo" Strzelczak:
zapewne im ktos bardziej celebrytem jest tym wiecej bierze..

albo kto się za takiego uważa...
Believe za 15 zł i Panas za 40 zł - śmieszne porównanie...

konto usunięte

Temat: ceny biletów

dokladnie, pewnie wszystko zalezy od tego jakie wymagania ma dany wykonawca...chodzi tu o naglosnienie, swiatla, cala oprawe show ale pewnie i o gwiazdorskie fanaberie (nie u wszystkich).
ogranizator robi sobie taki kalkulacje biznesowa i dostajemy strzal w postaci 400pln np. za Madonne

konto usunięte

Temat: ceny biletów

No tak, ale taka Madonna (400zł) i Metallica (130). Załóżmy że na koncercie jest 50000 ludzi.

Po Madonnie: 400*50000 = 20 000 000 (słownie: dwadzieścia milionów złotych z biletów na jeden koncert!)

Po Metallice: 130*50000 = 6 500 000 (sześć i pół miliona).

I teraz pytanie: skąd różnica 13,5 miliona złotych!? Z potrzeby ustawienia większej liczby świateł? Czy z potrzeby zakupu przez gwiazdę nowego samochodu?

Ma sa kra!

Następna dyskusja:

Wzrost VAT a ceny biletów




Wyślij zaproszenie do