konto usunięte

Temat: Zmiana opon

Gdzie w Ursusie można zmienić opony w samochodzie na letnie? Ostatnio zmieniałem we Włochach Fasolowa róg Ryżowej ale tam teraz kolejki.
Izabela  Chojnacka-Naskrę t

Izabela
Chojnacka-Naskrę
t
Trener, Konsultant,
Coach

Temat: Zmiana opon

Widziałam ostatnio warsztat przy ul. Suchy Las, na tyłach stadionu. Zainteresował mnie bo taki trochę ukryty...choć niewątpliwie tętnił życiem kiedy tamtędy przechodziłam. Ja zmieniam opony w Michałowicach przy Jesionowej(tel 723 91 23) , jestem w miarę zadowolona i opony można przechować...Iza C. edytował(a) ten post dnia 17.04.08 o godzinie 22:49
Dariusz Dąbrowski

Dariusz Dąbrowski Szukasz inwestora?
Zadzwoń.

Temat: Zmiana opon

w Piastowie, przy Warszawskiej
w Opaczy, przy Bodycha

to a'propos Ursusa ;)

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

Dzięki ja już zmieniłem przy ul. Bodycha 79. Jestem zadowolony z obsługi i polecam.

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

A swoją drogą może ktoś wie kim był ten Bodych, że jego imieniem została nazwana ulica?
Dariusz Dąbrowski

Dariusz Dąbrowski Szukasz inwestora?
Zadzwoń.

Temat: Zmiana opon

Stanisław Bodych - ppor. Armii Krajowej, ps. "Rawicz". Naczelnik Straży Pożarnej w Ursusie, dowódca Kompanii 7 Pułku Piechoty AK, Garłuch-Madagaskar.

W grudniu 1944 r. został aresztowany i rozstrzelany przez Gestapo.

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

Dzięki bo nie mogłem znaleźć.
Kasia B.

Kasia B. wróciłam :)

Temat: Zmiana opon

KUMHO- Aleje vis a vis "Jolki" - skład budowlany, szybko, niestety kolejki w sezonach, ale oprócz wymiany, jeśłi coś "nie tak" powiedzą i zrobią w granicach kompetencji :-)

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

Ja jeżdżę do KEY - przy al. Bzów. Tłoczno ale przyzwoicie.

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

Polecam Ogumienie Przemysłowe Siemianowski - Bodycha 36, http://www.ogumienieprzemyslowe.com.pl/

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

polecam Auto-Prus

Spisaka 2a - Opacz kolonia,

następna w prawo zaraz za Sosnkowkiego , przed Orlenem.

Prosić właściciela Czarka, jeśli się powołacie na mnie - możliwe rabaty:)

konto usunięte

Temat: Zmiana opon

Przy zmianie opon radzę uważać na serwisantów, którzy wymieniają opony, bo przykręcając koło po zmianie opony mogą Waszemu autku (i Waszej kieszeni) zrobić "kuku".

Mi się kiedyś tak zdarzyło, i to w Ursusie, że trafiłem na takich "dżentelmenów", którzy nakrętkę od koła, zamiast najpierw nakręcić RĘCZNIE na "szpilkę", a potem dokręcić kluczem pneumatycznym, to - chyba by sobie przyspieszyć pracę - najpierw wkładali nakrętkę w nasadkę klucza i już automatycznie wkręcali na "szpilkę", nie patrząc, czy nakrętka prawidłowo wkręca się po gwincie, czy "na skróty". Efekt takiej imprezy, to ukręcony gwint na "szpilce" (wymiana w serwisie na nową), a podczas jazdy strata nakrętki i... oby tylko nakrętki.Maciej G, Krasny edytował(a) ten post dnia 24.10.11 o godzinie 19:32
Sławomir M.

Sławomir M. Specjalista ds.
jakości
oprogramowania,
Asseco Business S...

Temat: Zmiana opon

Niestety, nawet przy takiej prostej z pozoru rzeczy jak wymiana opon, można narobić spore szkody.
Nakrętki nakręcane "z pneumatyka" spotyka się zdecydowanie za często. Drugi sposób to podnoszenie podnośnikiem auta przy przednim kole tak wysoko aż podniesie się również tylne.
Sprawdzajcie też jak montują opony jeżeli macie kierunkowe, bo niektórzy nie widzą różnicy i zakładają jak się trafi.
Marcin Wójecki

Marcin Wójecki szef, Własna
działalność
gospodarcza (od 2001
r.)

Temat: Zmiana opon

Ja polecam warsztat na Ursusie - AZ Auto. Zajmują się nie tylko wymianą opon, ale także mechaniką samochodową i nie są drodzy.

Jak coś, to podaję link http://azauto.com.pl/wymiana-opon/

Temat: Zmiana opon

w Euromasterze zmienisz, ale dla mnie jest ważniejsze to gdzie je przechować, na tej stronie https://www.euromaster.pl/opony-i-felgi/hotel-opon jest fajnie wyjaśnione o co chodzi z hotelami dla opon

Następna dyskusja:

Zmiana nazwy dla ul. Nowola...




Wyślij zaproszenie do