Monika Gudowska-Dec

Monika Gudowska-Dec kadrowiec,
specjalista HACCP,
KOORYNATOR SIECI
SKLEPÓW, Z...

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do programu BANNERSBROKER, świetne możliwości zarabiania, łatwy dostęp do informacji, webinary, wszelkie informacje chętnie udostępnię i pomogę w rejestracji, mój link referencyjny to:
http://bannersbroker.com/moni2012
Można się darmowo zarejestrować i zobaczyć swoją intenetową firmę od wewnątrz. PROMOCJA MOJA ZIMOWA!!!
Kto wejdzie i zapisze się do klubu z mojego linku na minimum pakiet za 145 $ dostanie ode mnie w prezencie "gwiazkowym" panele żółte GRATIS!!! Pozdrawiam zimowo, acz w sercu świątecznie.
Kontakt : monig1@wp.pl

konto usunięte

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Poproszę polski adres tej firmy.

Jaki jest rodzaj umowy o pracę, w tej... pracy?

Jaki przychód uzyskała Pani w zeszłym miesiącu? Możemy prosić o dowód?

Jak rozlicza Pani w US dochody z tej działalności?
Monika Gudowska-Dec

Monika Gudowska-Dec kadrowiec,
specjalista HACCP,
KOORYNATOR SIECI
SKLEPÓW, Z...

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

TO FIRMA MIĘDZYNARODOWA ZAREJESTROWANA LEGALNIE O LEGALNIE GROMADZONYCH ZYSKACH, JEST W TYM PROGRAMIE TYSIĄCE OSÓB NA CAŁYM SWIECIE,,,NIE MA ŻADNYCH UMÓW O PRACĘ!!! - TU KAŻDY PRACUJE NA SIEBIE PRZY WSPARCIU OD OSÓB KTÓRE SĄ JUŻ W TYM PROGRAMIE,,PRZYCHODY GENEROWANE SĄ KAŻDEGO DNIA , MOGĘ PODAĆ PRZYCHODY LECZ NIE NA FORACH INTERNETOWYCH ALE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH INDYWIDUALNIE,,,Z US ROZLICZAMY SIĘ ROCZNIE PITEM JAKO PRZYCHÓD Z ZAGRANICY.

konto usunięte

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Monika Gudowska-Dec:
TO FIRMA MIĘDZYNARODOWA

Zawsze Pani krzyczy udzielając odpowiedzi?
Z US ROZLICZAMY SIĘ ROCZNIE PITEM JAKO PRZYCHÓD Z ZAGRANICY.

Proszę więc odnieść się do tego....

[...] liderzy często wprowadzają swoich podopiecznych w błąd twierdząc, że dochodyuzyskane z uczestnictwa w MLM to dochody z zagranicy, i jako takie nie podlegają opodatkowaniu w Polsce, lub podlegają raz w roku w zeznaniu rocznym. Jeszcze raz z całą stanowczością napiszę, że BZDURĄ JEST, ŻE JAKIEKOLWIEK DOCHODY Z MLM PODLEGAJĄ ROZLICZENIU JAKO DOCHODY Z ZAGRANICY.

Przede wszystkim w polskim prawie podatkowym nie istnieje pojęcie źródła dochodów o nazwie DOCHODY Z ZAGRANICY. [...] źródło: http://leksykon.podatku.dochodowego.com.pl/opodatkowan...

A teraz proszę skomentować to:

[...] Zgodnie z art. 17.1 ustawy 2 o podatku dochodowym od osób prawnych, dochody
generowane przez BannersBroker musimy określić, jako odsetki od wkładów
oszczędnościowych i środków na rachunkach bankowych lub w innych formach
oszczędzania, przechowywania lub inwestowania, z wyjątkiem środków pieniężnych
związanych z wykonywaną działalnością gospodarczą.[...] źródło: http://zarabianie.a-life.pl/podatki-od-dochodow-z-Bann...

A teraz zapytam... jak rozlicza Pani swoją działalność i co radzi Pani swoim "podopiecznym" ?
Monika Gudowska-Dec

Monika Gudowska-Dec kadrowiec,
specjalista HACCP,
KOORYNATOR SIECI
SKLEPÓW, Z...

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Chyba Pan wytłumaczył ,o czym mówiłam wcześniej,,,Pit roczny o którym mówiłam wcześniej chyba, jest wyznacznikiem dochodów z innych źródeł zarobkowania - dochody pozyskiwane z zagranicy.
Dziękuję że mnie Pan słyszy....że krzyczę,,,,mnie się wydawało że mówię, do tych CO CHCĄ SŁUCHAĆ !!! delikatnym głosem i nader optymistycznym,,,Rozumiem Pana obawy i szukanie,,,informacji,,i to bardzo dobrze,,,ale to legalny i bardzo dobry biznes ,,,i wszystko odbywa się w świetle prawa.
Paweł N.

Paweł N. Dyrektor Sprzedaży

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

przykro mi, że pani dała się na to naciągnąć i mam nadzieję, że nikt nie jest tak głupi, żeby sie nabrać na to g....wno za przeproszeniem.

wystarczy wpisać w google frazę: banners broker scam i zobaczyć ile to jest warte

albo po prostu zajrzeć tu i zobaczyć jak autor rozjeżdża ten szemrany interes:

http://finchsells.com/2012/10/21/banners-broker-scam-d...

kilka wyjątków:

o założycielu:
"But wait, who is this Rajiv Dixit? He is the Head of the Banners Broker Canadian HQ, but his name looks familiar.

Ahh yes, Rajiv Dixit. The same Rajiv Dixit of Ontario, Canada who co-ran the notorious ICF World Homes scam in 2009. He was shut down by the Competition Bureau."

siedziba firmy, która ma wypłaty na poziomie 1 mln dolarów DZIENNIE:


Obrazek


poza tym teraz najgorzej wdepnąć w ten syf, bo jest w fazie schyłkowej:

"When will this Judgment Day arrive? The writing is on the wall. It will arrive very soon.

The Banners Broker ponzi spread across the Internet like wildfire through much of 2012, but it has been losing steam at an alarming rate.

The forum threads are dying, negative attention has been drawn to the business model, and the Banners Broker management are implementing a number of ‘damage limitation’ ploys to slow down the speed at which members can withdraw their cash."

na twoim miejscu rozejrzałbym się, czy ten dixit z kumplami nie rozkręca nowego podobnego biznesu, bo jeśli tak to nam najlepiej zainwestować. pierwsi będą dostawali wypłaty na bank, bo będą służyli do ściągnięcia kolejnych frajerów i to ci ostatni przyjdą, to dostaną po dupie.

PS.
autor pokazuje też ich sieć reklamową, która generuje te miliony. np. dla branży finansowej jest 5 shitowych blogów z 7 wpisami z kwietnia i wszystkie na tym samym serwerze.:))) aż trudno uwierzyć, że tak łatwo ludzi nabierać:(

NIECH PANI SZYBKO WYCIĄGA KASĘ O ILE SIĘ JESZCZE DA... bo pełno jest wątków, że już nie płacą!

a kasę, jak każda wiarygodna, dochodowa i dynamiczna firma, trzymają na Belize:))) więc jak nie będę chcieli płacić, to zostanie już tylko płacz i lamentPaweł N. edytował(a) ten post dnia 09.12.12 o godzinie 22:11
Monika Gudowska-Dec

Monika Gudowska-Dec kadrowiec,
specjalista HACCP,
KOORYNATOR SIECI
SKLEPÓW, Z...

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Witam ,,, widzę że wątek mojej wiadomości porusza osoby, nie sądzę bym chciała poruszać kwestie ściągnięte z netu,,ja w tym pracuję,, zarabiam,, i póki co uważam że jest to biznes dający zyski. Nie wiem co będzie później,,,zawsze istnieje ryzyko że się nie uda, że coś nie wypali!!! To ryzyko każdego biznesu, jestem ciekawa czy ktoś zagwarantuje mi zyski prowadząc własną działalność gospodarczą na rok w przód,,,NIKT!!! Nikt nie wie jaki będzie rynek czy pójdzie interes czy w dzisiejszych trudnych poniekąd czasach nie pójdzie. Tu ryzyko jest małe,,!! tak naprawdę niewiele ryzkujemy,, tylko pewien czas...i niewielką ilość pieniążków. Zawsze może nie wyjść ,,,jak w każdym biznesie ,,,z ryzykiem spotykamy się na co dzień, jednakże myślę że unikanie go też do niczego nie prowadzi, i niczego nie wnosi. Kto nie ryzykuje też niczego nie osiąga. Program ten wrzuciłam na osób otwartych, zainteresowanych, nie dla tych którzy od początku są na nie,,,gdybym tak myślała do niczego bym nie doszła. W internecie roi się od ludzi którzy będą mówić NIe !!! i to ich prawo wyboru,,jednakże nie osądzam ich za to że mają inną opinię,,, KAŻDY MA SWOJE!!! , nie zamierzam tego zmieniać...!!! chcę tylko powiedzieć dlaczego? osądzać ludzi którzy chcą coś zrobić, że wybrali swoją drogę,,, nie ciągnę nikogo na siłę ...pokazuję możliwości,,,wybór należy do każdego z osobna. Szemranych interesów nie brakuje to fakt....przyznam Panu Pawłowi rację,,,ale jeżeli ja jestem w czymś i dostaję pieniądze to się tym dzielę,,, czy ktoś przyzna mi rację czy nie, to jego droga i wybór,,, nic przecież nie musi,,spotkałam się tutaj wielokrotnie z negatywami,,,ale zwykle to są opinie ludzi którzy tak naprawdę w żadnym takim biznesie nie byli,,,nie mają doświadczenia ,,nie przeżyli na sobie,,, wyczytali coś,, pobrali,,,no i wyrazili opinię ,,,NIE SWOJĄ!!! na podstawie tego co im dała wiedza internetowa,,,to nie ich doświadczenia...ale na postawie tego co wyczytali od innych- sTwierdzili,,,,chciałabym jednego człowieka z tych biznesów który mi powie,,NIE ZARABIAM,,, wtopiłem kasę!!! NA KONIEC- jeśli wyrażacie opinię o czymś miejcie ją popartą własnym doświadczeniem!!!
Pozdrawiam zimowo acz serdecznie
Dariusz D.

Dariusz D. TRANSPACK24 -
Opakowania z atestem
UN

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Pani Moniko,

Tylko dwie uwagi:

- Caps Lock w necie oznacza krzyk
- Prosże nie pisać tak jednym ciągiem bo tego sie czytać nie da... wygląda to jak bełkot.
Monika Gudowska-Dec

Monika Gudowska-Dec kadrowiec,
specjalista HACCP,
KOORYNATOR SIECI
SKLEPÓW, Z...

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Dziękuję za "naukową" wypowiedź,,,jestem Artystyczną duszą...i "wszystko mi wolno",,,ale dziękuję za uwagi,,,przyjmę do siebie -skoro ciężko czytać,,,pozdrawiam*

konto usunięte

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

Monika Gudowska-Dec:
NA KONIEC- jeśli wyrażacie opinię o czymś miejcie ją popartą własnym doświadczeniem!!!

Czyli nie wolno nam nikogo ostrzegać przed Marcinem P. z AmberGold, bo nie wtopiliśmy tam ani grosza? Fajna filozofia...

Aby podjąć świadomą decyzję o współpracy, należy znać dwie strony medalu... Pan Paweł pokazał tę druga. Pani się to może nie podobać, bo stawia to Panią i firmę w kłopotliwej sytuacji... okazuje to Pani w swoich komentarzach. Ich forma, oraz wymowa także świadczą o Pani i tej firmie... czy na korzyść? Ocenę zostawmy potencjalnie zainteresowanym.
Paweł N.

Paweł N. Dyrektor Sprzedaży

Temat: PROMOCJA ZIMOWA *** OFERTA WSPÓŁPRACY***

o czym my tu w ogóle mówimy? amber gold to był jednak biznes a to coś, to nawet trudno nazwać. tzn. jest to biznes dla właścicieli ale nie uczestników. ta pani zarabia wtedy, kiedy wciągnie frajera do sieci, bo przecież nie na reklamach. typowa piramida finansowa i to ordynarnie szyta. prowadzi to chłop, który ma już jeden wyrok na karku za oszustwa finansowe, a autor artykułu rozjeżdża to oszustwo bardzo dokładnie, łącznie z pokazaniem siedziby i ich sieci reklamowej. zresztą to leci już centralnie na, za przeproszeniem, ryj, bo wystarczy spojrzeć ilu ludzi już płacze, że nie może kasy wyciągnąć. tu akurat na szczęście oszustwo jest dość dobrze udokumentowane ale ile jest takich "biznesów", gdzie nie ma takich informacji i ludzie się nabierają.

a temat jest do zamknięcia i z panią też nie ma co gadać, bo najwięcej w jej wypowiedziach capslocka i przecinków ,,, a argumentów brak, bo i jakie miałaby pokazać. że na tym zarabia? przecież nie zarabia, to nie będzie o tym dyskutować. co najwyżej możemy się dowiedzieć parę ogólników, które nijak się mają do rzeczywistości.

Następna dyskusja:

Promocja w Internecie




Wyślij zaproszenie do