Arkadiusz Kasprowskich

Arkadiusz Kasprowskich Szwajcaria
Ubezpieczenia

Temat: Szwajcaria. Kupujesz używany samochód.

Kiedy otrzymałem telefon od Pawła, pomyślałem sobie w pierwszej chwili, że znów jakiś młody Polak chce ofertę na ubezpieczenie samochodu. Otrzymuję często właśnie takie zamówienia z okolic, w którch mieszka Paweł: "Panie Arku, proszę jak najtańsze ubezpieczenie ... " Najtańsze? Pytam. "Tak, bo samochód jest stary..." Dobrze, proszę Pana. Według życzenia. Jeżeli OC Panu wystarczy, to zrobimy najtaniej jak się da i będziemy partnerami biznesowymi, którzy doszli do wspólnego porozumienia i się lubią.

Paweł mieszka w okolicach Lucerny i ponieważ pomaga kolegom, podaje im mój numer telefonu. Telefon zadzwonił. Tym razem nie dzwonił znajomy Pawła. To dzwonił Paweł: "Panie Arku - potrzebuję pomocy! Kolega kupił używany samochód za CHF 15'000.- ... i ma wielki problem ... ponieważ samochód ma totalnie zniszczony silnik ... którego nie sposób naprawić ...

No tak: "Jak widziane tak kupione ... " Czasem czegoś nie widać ...

Posiadać ważne ubezpieczenie prawniczo-adwokackie przy kupowaniu używanego samochodu
może się okazać złotą decyzją. Mogę zaproponować to ubezpieczenie, objaśnić jak ono działa i gdzie, co kosztuje i komu pomaga i jak chroni. Jestem tutaj, żeby ludziom pomagać. Mówię po polsku, znam zwyczaje i obyczaje i znam ubezpieczenia, wiedząc co trzeba mieć w danej sytuacji. Ważne, żeby ludzie wiedzieli, że mają dobre ubezpieczenie.

Ubezpieczenie prawniczo-adwokackie jest niezbędne do posiadania - przy kupnie używanego samochodu Absolutnie. Zurych, 13.08.2012, Arkadius Kasprowski_CH, +4179 669 2332