Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: uwagi do modów

Co Ci się nie podoba?
Co Ci się podoba?
Co zmienić w tej grupie?

W tym wątku proszę o wpisywanie wszelkich zażaleń, skarg, interpelacji, propozycji na temat grupy.

Będziemy dyskutować, głosować, agitować, walczyć, kłócić się, godzić się, rozwiązywać problemy.

W pierwszej kolejność chciałabym wybrać moderatorów, którzy pomogą mi ogarnąć ten kram. Moje propozycje: Gniazdowski, Bernady, Wirowska, Kosek, Popis-Witkowska - kto chce, a kto nie chce? Może macie jakieś inne propozycje?

Temat: uwagi do modów

Czy przewidujesz stanowisko moda tytularnego lub moda z doskoku? :-)

Temat: uwagi do modów

Zauważyłam, ze Michał to nocny marek, więc byłby też mod nocny.
Rafał Sylwester Świątek

Rafał Sylwester Świątek Pomożecie? Pomożemy!

Temat: uwagi do modów

Zbyt dużo przyklejonych tematów, liczę na odklejenie. W mojej grupie np. jest tylko jeden.

R.S.
Małgorzata Denys

Małgorzata Denys korektor, redaktor,
mistrz polskiej
ortografii –
Ogólnopo...

Temat: uwagi do modów

Rafał Sylwester Świątek:
Zbyt dużo przyklejonych tematów, liczę na odklejenie. W mojej grupie np. jest tylko jeden.

R.S.

:)
Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: uwagi do modów

Łukasz B.:
Czy przewidujesz stanowisko moda tytularnego lub moda z doskoku? :-)
przewiduję moda z doskoku i moda nocnego, przydałby się też mod techniczny, mod dowcipniś, mod prawnik... ;)

Łukaszu i Julio chcecie być "wymoderowani"?
ma ktoś coś "naprzeciwko"?Dorota S. edytował(a) ten post dnia 27.04.12 o godzinie 10:30

Temat: uwagi do modów

Jeśli ja, to jako mod liberał, żadnych ingerencji, kasowanie tylko zdublowanych postów i spamu. Jeśli ktoś taki Ci potrzebny, to jestem do usług.
Elżbieta W.

Elżbieta W. właściciel, Twoja
Redakcja

Temat: uwagi do modów

Julia K.:
żadnych ingerencji, kasowanie tylko zdublowanych postów i spamu.

Taka polityka jest mi bliska - jest więc szansa na zbudowanie w naszej grupie frakcji liberalnej.
Uwagi pozornie od czapy i wiążące się z pytaniem często na odległym poziomie abstrakcji (Łukasz! Łukasz!) sieją tu zdrowy ferment, pokazują problem w innym świetle i często budzą lepiej niż najmocniejsza kawa.
Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: uwagi do modów

a co sądzicie o prośbie Rafała? jesteście za takim "przeorganizowaniem" tematów?
Elżbieta W.

Elżbieta W. właściciel, Twoja
Redakcja

Temat: uwagi do modów

Dorota S.:
a co sądzicie o prośbie Rafała? jesteście za takim "przeorganizowaniem" tematów?

Większość przyklejonych tematów można by spakować w jeden, np. jako "Ważne informacje". Dwa zostawiłabym na wierzchu: "Polecam swoje usługi" i "Poszukiwani korektorzy - oferty" - jako miejsca potencjalnego kontaktu ze zleceniodawcą muszą być dobrze widoczne.Elżbieta W. edytował(a) ten post dnia 27.04.12 o godzinie 12:42
Maria B.

Maria B. Niczego nie wiedzą,
niczego nie potrafią
znaleźć, bo ich ...

Temat: uwagi do modów

Elżbieta W.:
Dorota S.:
a co sądzicie o prośbie Rafała? jesteście za takim "przeorganizowaniem" tematów?

Większość przyklejonych tematów można by spakować w jeden, np. jako "Ważne informacje". Dwa zostawiłabym na wierzchu: "Polecam swoje usługi" i "Poszukiwani korektorzy - oferty" - jako miejsca potencjalnego kontaktu ze zleceniodawcą muszą być dobrze widoczne.
Albo odkleic wszystkie, a przykleic tylko jeden "przewodnik po grupie" i tam dac linki do wszystkich odklejonych tematow. Na wielu grupach tak wlasnie jest.
Michał G.

Michał G. redaktor, mistrz
polskiej ortografii
2016

Temat: uwagi do modów

Julia K.:
Jeśli ja, to jako mod liberał, żadnych ingerencji, kasowanie tylko zdublowanych postów i spamu. Jeśli ktoś taki Ci potrzebny, to jestem do usług.

Taki model moda (modki?) jest mi bliski, więc chybabyśmy się dublowali... :)

Temat: uwagi do modów

hmmm... przyznam, że w ogóle nie rozumiem tego klejenia o odklejania tematów.
Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: uwagi do modów

ja nie wiem jak technicznie miałabym to zrobić, ale pewnie kwestia poczytania info na forum moderacja, tymczasem jestem na urlopie - mianuję modów, wciąż zbieram opinie i uwagi :)

ps
oficjalnie chyba tylko Wirowska, Kosek i Gniazdowski wyrazili zgodę - wciągnęłam jeszcze Łukasza, aby nikt nie posądził mnie o feminizm - jak ktoś zmienił zdanie, dajcie znaka na priv to "odmoderuję" - czyli Bernady, Gniazdowski, Kosek, Wirowska będą moimi kończynami górnymi i dolnymi :P prawdopodobnie będziemy dosyć liberalnym organizmem bez zapędów do prowadzenia permanentnych rewolucji :)Dorota S. edytował(a) ten post dnia 30.04.12 o godzinie 10:11
Maria B.

Maria B. Niczego nie wiedzą,
niczego nie potrafią
znaleźć, bo ich ...

Temat: uwagi do modów

Odkelejenie jest dziecinnie proste. Otwierasz watek i na gorze masz "opcje". Klikasz i tam masz "odklej temat". Klikasz i .... odklejone :-)
Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: uwagi do modów

a jak odkleję temat to potem też w opcjach będę miała - przyklej?Dorota S. edytował(a) ten post dnia 30.04.12 o godzinie 12:14
Maria B.

Maria B. Niczego nie wiedzą,
niczego nie potrafią
znaleźć, bo ich ...

Temat: uwagi do modów

Dorota S.:
a jak odkleję temat to potem też w opcjach będę miała - przyklej?
Tak. Bedziesz. Tam tez masz "skasuj temat", "zamknij/otworz temat". Po prostu kliknij w to i sama zobaczysz co masz :))))
Edit - tylko skasowania tematu nie da sie odwrocic. Jak skasujesz - temat leci w kosmos i tyle go widzieli :)))

Do tego pojawila sie nowa funkcjonalnosci - czyli masowe kasowanie postow - bardzo przydatna, jak off topik kompletnie zabija glowny temat watku :)Maria B. edytował(a) ten post dnia 30.04.12 o godzinie 12:34
Maria B.

Maria B. Niczego nie wiedzą,
niczego nie potrafią
znaleźć, bo ich ...

Temat: uwagi do modów

i jeszcze z takich "narzedzi" - mozesz (Ty i moderatorzy) zalozyc watek, ktory bedzie widoczny tylko dla Was. Jak zalozysz nowy temat to pod ekranikiem do pisania zobaczysz "watek widoczny tylko dla moderatorow". Kliknij w kwadracik i voila!

A w ogole to po prostu zaloz sobie temat tesotwy i pocwicz narzedzia :)))
Anna Florentyna P.

Anna Florentyna P. Scriptoris.pl —
redakcja, korekta,
skład

Temat: uwagi do modów

Dorota S.:

W pierwszej kolejność chciałabym wybrać moderatorów, którzy pomogą mi ogarnąć ten kram. Moje propozycje: Gniazdowski, Bernady, Wirowska, Kosek, Popis-Witkowska

Wykazałam się bystrością wody w WC i rozgarnięciem kopki siana :D Właśnie się dowiedziałam, że moja kandydatura w ogóle była rozpatrywana.
Dorota S.

Dorota S. małpa
człekokształtna

Temat: uwagi do modów

Maria B.:
Elżbieta W.:
Dorota S.:
a co sądzicie o prośbie Rafała? jesteście za takim "przeorganizowaniem" tematów?

Większość przyklejonych tematów można by spakować w jeden, np. jako "Ważne informacje". Dwa zostawiłabym na wierzchu: "Polecam swoje usługi" i "Poszukiwani korektorzy - oferty" - jako miejsca potencjalnego kontaktu ze zleceniodawcą muszą być dobrze widoczne.
Albo odkleic wszystkie, a przykleic tylko jeden "przewodnik po grupie" i tam dac linki do wszystkich odklejonych tematow. Na wielu grupach tak wlasnie jest.
a co jak sobie odkleiłam wątek o stawkach i mi w kosmos poleciał, na pewno nie usunęłam chciałam sobie go przykleić na samej górze i znikł :/

Podobne tematy


Następna dyskusja:

Uwagi od tłumacza




Wyślij zaproszenie do