Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

3 lutego Neptun przechodzi do Ryb na najbliższe 14 lat.

Do ingresu pozostał tydzień - i w tym tygodniu będą się działy różne cuda wianki, niekoniecznie przyjemne, część myląca co do ciągu dalszego.

Mnie udało się na razie zgubić dwie nowo zakupione rzeczy, odzywają się też ludzie, których nie widziałam od kilku - kilkunastu lat.

Piszcie, co Was spotyka przed zamknięciem cyklu Neptuna.
Aleksandra Wałęsa

Aleksandra Wałęsa EU Funds Expert, KFK
S.A.

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

To prawda...do mnie też odzywają sie osoby, których nie widziałam nawet po kilka lat. Zaskakujące ale i przyjemne :-).
Marcin K.

Marcin K. fotografia

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Pojawiają się ludzie daaaawno niewidziani, to fakt
Jak jeszcze może sie objawiać to zamknięcie cyklu neptuna?
Kończące się iluzje, bo słyszałem, że neptun też tym włada :-)))
pozdrawiam
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Marcin K.:
Pojawiają się ludzie daaaawno niewidziani, to fakt
Jak jeszcze może sie objawiać to zamknięcie cyklu neptuna?
Kończące się iluzje, bo słyszałem, że neptun też tym włada :-)))
pozdrawiam


Neptun będzie produkował iny rodzaj iluzji, po prostu :) Dla jednych to będzie nie kończący się koszmar, dla innych baśń, jakiej i Disney by nie wymyślił :)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Co do spotkań, to wczoraj minęłam się z kolejną osobą z przeszłości - po basenie spotkałam koleżankę z liceum.

Ciekawe, kto jeszcze się mignie do 3 lutego?

:)
Małgorzata C.

Małgorzata C. Kierownik Produktu,
MERCK Sp. z o.o.

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

A ja nie mam spotkań z przeszłości...Może jeszcze nie...
Natomiast mam rozmawiać na temat przyszłości....Zobaczymy:))
Beata M.

Beata M. "[...] kiedy się
uczysz czegoś nowego
musisz być dla
sie...

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Nie mam spotkań z przeszłością ale...medycyna mnie pokochała na razie :(
Marcin K.

Marcin K. fotografia

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Neptun będzie produkował iny rodzaj iluzji

a możesz powiedzieć coś więcej na ten temat, jestem ciekaw?
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

http://www.goldenline.pl/forum/2344064/neptun-w-rybach...
Beata M.

Beata M. "[...] kiedy się
uczysz czegoś nowego
musisz być dla
sie...

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Wow...nie pamiętam czy tak to powinno być ale właśnie, odezwał się ktoś niesłyszany jakoś 2 miesiące i...wyszły wszelkie machlojki osób mi rzekomo bliskich. Wiedziałam o nich ale nie miałam 100% pewności, jestem bardzo cierpliwa i moja metoda to...zaczekam, emocje na bok ja zaczekam. I cierpliwość, obserwacja czasami dużo dają :))) Może to z okazji tego Neptuna, zamiast zaciemniać wyłazi wszystko :)
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Neptun nie czuje się dobrze w Wodniku, w Rybach jest królem.

Pomyśl, w jakiej skali będą wychodziły machlojki na gruncie międzynarodowym, skalując odpowiednio swoje doświadczenia...
Beata M.

Beata M. "[...] kiedy się
uczysz czegoś nowego
musisz być dla
sie...

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Józefina Jagodzińska:
Neptun nie czuje się dobrze w Wodniku, w Rybach jest królem.
A ja kocham wszystko co Neptunowe :))) i ten klimat...lekko mglisty, który zaskakuje jak mgła opada. Mi się kojarzy z baśniowym światem i wręcz miłymi zakończeniami. Mgła znika i ukazuje się piękny krajobraz, słoneczny. Czasami jest tak ciężka, tak gęsta i nasycona wilgocią,że wręcz czuć, iż zaraz spadnie deszcz...a on jest tak oczyszczający po takiej mgle :)) i przychodzi słońce znów :)))

Generalnie dla mnie mgła to dobre wieści, dużo wyobraźni, trochę strachu a na końcu...cudowne zakończenie bo jaśniejsze, słoneczne :)))
Pomyśl, w jakiej skali będą wychodziły machlojki na gruncie międzynarodowym, skalując odpowiednio swoje doświadczenia...
oj...strach się bać...a ile zawiłości przy tym wyjaśnianiu będzie, a i wprost też nie będzie można wielu ruchów zrobićBeata M. edytował(a) ten post dnia 01.02.12 o godzinie 12:51
Aleksandra Dominiak

Aleksandra Dominiak specjalista ds
sprzedaży, CP

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

A u nas padł komputer, nie ma dnia od piątku, żeby coś się z nim nie działo i przynajmniej 2 razy dziennie i wyłączał się, oprócz tego taka mała rzecz pękła deska do krojenia. Oby wytrzymać do 3 lutego.
Pozdrawiam
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Wczoraj zmarła Wisława Szymborska [*].

Poetka miała Słońce na Plutonie w Raku i przeżywała od dłuższego czasu aplikacyjną opozycję Plutona do Plutona, co w jej wypadku, w połączeniu z tranzytem Księżyca objawiło się przewlekłą chorobą.

Miała też Księżyc na samej końcówce Wodnika, a więc to Neptun przed ingresem pożegnał nas z naszą wielką poetką - to było dosłownie ostatnie przejście. Podobnie przy pierwszym wejściu Neptuna żegnaliśmy w zeszłym roku na wiosnę Elisabeth Taylor.

Wczoraj dodatkowo była opozycja Wenus - Mars na jej urodzeniowym Uranie i Weście oraz węzłach księżycowych.

http://www.youtube.com/watch?v=VCDkmV8-jlkJózefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 02.02.12 o godzinie 11:09
Beata M.

Beata M. "[...] kiedy się
uczysz czegoś nowego
musisz być dla
sie...

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Hmm...akurat wczoraj o 18 urodziła się moja siostrzenica...malusia 2,5kg ale zdrowa

A Pani Wisława...nie zniknie z naszej pamięci...Beata M. edytował(a) ten post dnia 02.02.12 o godzinie 11:14
Agnieszka Ewa Z.

Agnieszka Ewa Z. tłumacz medyczny i
przysięgły języków:
hebrajskiego i
ara...

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

No i jeszcze ta bezsensowna masakra w Egipcie...

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

"Neptun w Rybach"- myślałam,że mnie to nie dotyczy...a tymczasem- w piątek ok 11 jak mnie coś "łupnęło" w krzyżu- nie obyło sie bez pomocy lekarza-spoko już umiem chodzić :) cieszę się,że jutro piątek!:) Pozdrawiam gorąco!!!
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

I jeszcze wylew kadmu do Rzeki Perłowej w Chinach (Chiny wykazują jako kraj wyjątkowo wiele cech znaku Ryb, podobnie jak Rosja, z tym że Rosja jest tez mocno wodnikowa). Jeśli nie dadzą rady zneutralizować kadmu, to na koniec Neptuna w Wodniku zafundował on potężną katastrofę ekologiczną w Państwie Środka:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/do-rzeki-w-chinach-prz...

Chodzi nie tylko o 4 miliony mieszkańców pobliskiego miasta, ale wszystko, co żyje w tej rzecze i wzdłuż niej :(

I za Wikipedią, o jakiego rodzaju zatrucie chodzi:

Kadm jest pierwiastkiem niezwykle toksycznym (wielokrotnie bardziej niż arsen). Uszkadza nerki – niszczy kłębuszki i kanaliki nerkowe, powoduje anemię, choroby kostne (osteoporozę), zaburzenia powonienia, białkomocz. Zmniejsza wydzielanie insuliny, zwiększa utlenianie lipidów (co prowadzi do zwiększonego wytwarzania wolnych rodników). Oddziałuje też niekorzystnie na układ krążenia. Kadm odkłada się również w łożysku matek palących w czasie ciąży lub w inny sposób narażonych na wyższe stężenia tego metalu. Może on zmieniać funkcję i strukturę łożyska zaburzając rozwój płodu. Podawanie związków kadmu ciężarnym samicom szczurów powodowało ciężkie wady u potomstwa, takie jak brak oczu, wodogłowie, przepuklinę mózgową, brak kości śródstopia. Stwierdzono również u szczurów rakotwórcze działanie kadmu.

Działanie toksyczne wykazują wolne jony kadmu. Wiążą się one z atomami siarki, tlenu i wodoru obecnymi w tkankach, zmieniając strukturę niektórych elementów komórek. Kadm może również zaburzać obieg niezbędnych mikroelementów, takich jak żelazo, miedź, magnez, wapń, selen, cynk. W ten sposób kadm może upośledzać różne procesy zachodzące w organizmie, np.: fosforylację oksydacyjną, aktywny transport jonów sodowych i potasowych, metabolizm węglowodanów. W organizmach ssaków i skorupiaków kadm jest wiązany przez metalotioneinę – białko wiążące wiele metali[6][7].

Ostre, śmiertelne zatrucia kadmem występują gdy jego stężenie w powietrzu jest większe niż 40 mg/m3 przez godzinę, lub po spożyciu od 350 do 3500 mg kadmu.

Kadm kumuluje się zazwyczaj w nerkach i wątrobie, u mężczyzn może też znajdować się w jądrach. Czas połowicznej eliminacji kadmu z nerek wynosi 15 lat. Oznacza to, że po 15 latach od zaprzestania podawania kadmu jego stężenie w nerkach zmniejszy się o połowę.


http://pl.wikipedia.org/wiki/KadmJózefina Jagodzińska edytował(a) ten post dnia 02.02.12 o godzinie 23:09
Józefina Jagodzińska

Józefina Jagodzińska Astrolog, kursy
astrologii i tarota,
Warszawa

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

Ingres jest dzisiaj o 19.56.

konto usunięte

Temat: Neptun w Rybach - tydzień do ingresu :)

u mnie we wtorek ostatecznie i skutecznie "padł" dolnopłuk i zaworek do szlaufika - ale opakowanie jest ceramiczne(chodzi o prozaiczne "zewnętrze" armatury) - w środku części plastikowe, nie do kupienia obecnie - bo nikt nie chce sprowadzac części...etc., etc.
pojawił się znajomy, który mi pomoże - a nie widywaliśmy się od pewnego czasu
niektóre osoby znajome przestały odbierac moje tf
bywały problemy żołądkowe na przełomie roku (u bliskich też - jakby czyszczenie po całości)
sorry za tą techniczną rozwlekłośc

Następna dyskusja:

Neptun w Rybach 2012 - 2026




Wyślij zaproszenie do