Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Anna S.

Anna S. Project Manager

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Szanowny Panie, Pan nie musi ze mną niczego zaczynać, żebym, jako moderator tej grupy, miała prawo Pana z niej usunąć za niewybredne osobiste wycieczki pod adresem innych użytkowników i sprowadzanie dyskusji do poziomu szkoły podstawowej. I nie muszę się tutaj kierować osobistymi wrażeniami, a prośbami innych uczestników dyskusji.

konto usunięte

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

panie grzegorze widze ze jestes zwolennikien serbi i rosji to twoja sprawa ja jestem z kosowa tam sie urodzilem i powiem ci jedno my z kosowa nie pojechalismy do serbii zamordowac niewinnych ludzi , to oni przyjechali do nas mordowac i ci serbowie z kosowa razem z ruskimi najwiecej mordowali i teraz oni razem mieszkaja w polnocnej mitrowicy i chca zniszczyc jeszcze raz kosowo

Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Anna S.

Anna S. Project Manager

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Grzegorz Szymański:
Szanowna Pani, prośby to jedno, a zasady to drugie - nie złamałem prawa, ani nie naruszyłem kogokolwiek dóbr osobistych

Urządzanie osobistych wycieczek i obrażanie uczestników dyskusji jest złamaniem netykiety, zasad GL oraz tej grupy.
nie mam ochoty na przepychanki z Panią na forum,

Ale cały czas Pan to robi, zamiast przyjąć do wiadomości, że zachowań jakie Pan reprezentuje sobie na tej grupie nie życzymy i zmienić swoje postępowanie. Być może udziela się Pan na innych forach gdzie takie wypowiedzi jakie Pan wygłasza pod adresem innych uczestników forum są na porządku dziennym, ale tutaj nie.
a mam wrażenie, że wydelegowano Panią do pacyfikacji w stylu Margaret Thatcher... współczuje.

Współczucie zbędne. Dzielenie się osobistymi wrażeniami i przemyśleniami na temat mojej osoby również.
Z mojej strony koniec tematu.

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Nexhmedin Bekolli:
ci serbowie z kosowa razem z ruskimi najwiecej mordowali i teraz oni razem mieszkaja w polnocnej mitrowicy i chca zniszczyc jeszcze raz kosowo

Czy mogę poprosić o źródło tej informacji?
Interesuje mnie historia tego konfliktu. Przyznam, udział "ruskich" nieco mnie zaskakuje.
S.

Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Pranie mózgu najlepiej rozpocząć od własnego a reszta prania może się okazać zbyteczne ;)

Od wieków dla cywilizowanych jest istotne kto jest agresorem, bo jego nic nie tłumaczy.

Grzegorz Szymański

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Benny K.:
Od wieków dla cywilizowanych jest istotne kto jest agresorem, bo jego nic nie tłumaczy.

Jednoznaczne wyrokowanie kto jest agresorem w tym konflikcie swiadczy o sfiksowanym i zabetonowanym umysle. Zadne pranie nic nie pomoze.
Przepraszam, ale z takim podejsciem nie jest Pan dla mnie partnerem do jakiejkolwiek dyskusji.
Tomasz S.

Tomasz S. antropolog kultury

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

To tutaj toczy się jakaś dyskusja?

Stan K.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Sebastian Ciesielski:
Odprogramuj się ode mnie raz na zawsze bo nie życzę sobie żadnych prywatnych wycieczek
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Sebastian Ciesielski:
Odprogramuj się ode mnie raz na zawsze bo nie życzę sobie żadnych prywatnych wycieczek
Benny K.

Benny K. Iluzjonista "Nie
słowa lecz czyny
mówią prawdę"-własne

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Grzegorz Szymański:
Napaść NATO na Jugosławię 1999. Kosowo-Serbia
"Tko se mača lača od mača i pogine"...

Temat: Serbowie z Kosowa chcą do Rosji

Benny K.:
Odprogramuj się

Wzajemnie

Stan K.

Wypowiedzi autora zostały ukryte. Pokaż autora

Następna dyskusja:

Szukam informacji nt. gospo...




Wyślij zaproszenie do